• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzik ruhun gıdasımıdır ?

Cevap: müzik ruhun gıdasımıdır ?

eyw.walla paylaşım yapmakdan korkar oldu insan :)

Bu nasıl bir zihniyettir...? Hangi yazıdan dolayı paylaşım yapmaktan korku hissettiniz, sizlerin insanların özgür düşüncesine saygınız yokmu, herkesin kendiniz gibimi düşünmesini bekliyorsunuz? Bu forumda her birey duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirmeli...
Zafer kardeşimin ılımlı ve mantıklı yaklaşımı içim kendisine teşekkür ederim

Cevap: müzik ruhun gıdasımıdır ?

Bu nasıl bir zihniyettir...? Hangi yazıdan dolayı paylaşım yapmaktan korku hissettiniz, sizlerin insanların özgür düşüncesine saygınız yokmu, herkesin kendiniz gibimi düşünmesini bekliyorsunuz? Bu forumda her birey duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirmeli...
Zafer kardeşimin ılımlı ve mantıklı yaklaşımı içim kendisine teşekkür ederim

kardeş konu dini bir konu deil bu 1
videoyu izleden yorum yapıyosun bu 2
yapdıgın yorum benim paylaşımımla alakası yok çünkü sen video eleştirmemişsin bu 3
anladıgım kadarıyla dini inancı saglam ve hassas bir kardeşimizsin aslında senin bahsetdiğin konuda ben senden daha katıyım ve konu aslında islamiyetin müzige bakışı olsa ben sana en basiti hadislerden örnek veririm; Ey muminler! İyice biliniz ki haram`a varan ölculer icinde ) “musiki dinleyen kisiye Cennet`te Ruhanileri dinleme izni verilmez.” burda ruhaniler cennetde musiki yapan kişilerdir.
Ummetimden bir kisim insanlar yanı baslarinda calgilar calinir, kadin okuyucular sarkicilar – turkuculer söylerken ( Haramliligini yansitan ) asil adlarindan baska ( halallestirici ) isimler vererek alkollu ickileri icecekler,Ne varki Allah onlari yerlere batiracak ve onlardan bazilarinı maymunlara ve domuzlara dönusturulecektir.
şimdi bütün bunların bilincindeki bir insana biraz haksızlık etmiyormusun?
sen ac bir konu islamiyetde müziğin ölçüleri diye bende bildiklerimi paylaşıyım ama benim acdıgım konu farklıyken sen baska frekansa giriyosun sonra sanki ben senin özgürlüğünü kısıtlıyormusum gibi( ne haddime ) lanse ediyorsun.
kırdıysam affola, hakkını helal et...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri