• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzisyen arkadaşlarımın dikkatine

piyanist bekir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 2x roland va 7
düğün programlarından alınan ücretler konusunda hemen her bölgede sıkıntı vardır bu doğaldır,çünki piyanistler olarak birbirimize sahip çıkmazsak vede piyasayı bozan kişilere müdahale etmezsek kaybeden bizler oluruz. zaten sezonluk çalışmıyormuyuz bu işte. piyasayı düşüren insanlardan nefret ediyorum. herkes hakkını almalı bence. tesisat alırken kimse soruyormu kaça aldın nasıl aldın diyeeee... hepimiz ekmek parası için uğraşıyoruz bunu kimse unutmasın lütfen. doğru dürüst olarak çalışan tüm müzisyen arkadaşlarıma "hayırlı bol kazançlar diliyorur saygılar sunuyorum.

Cevap: müzisyen arkadaşlarımın dikkatine

sana katılmamak mümkün değil piyasayı öldüren çok playback çiler lap topçularda piyasayı düşüren kişiler ama bu tartışmalar çok oldu her zamanda olur

polemik yaratmadan buyrun devam ediniz.

Wallahi 2 haftadır mahallemde sokağımda hatta burnumun dibinde sayısız Asker eğlenceleri ve kına geceleri oldu ama malesef giden ben değildim peki çalanlar kimdi derseniz, Hazır altyapılı birtane leptap ve kendine müzisyen ve gurup diyen tek bir okuyucu her birini 100 TL ye yaptı gitti gerisini sizlere bırakıyorum. Bu işin çivisi çıktı. Salonlara veya Cafebar lara bağlansan birtürlü bağlanmasan birtürlü cihaz maliyetleri malumunuzdur. Adamlar komple cihazınıza küfreder nitelikte günde 5 TL öneriyorlar hamallık bence daha gözde bir meslektir. Saygılarımla,

meslek ayağa düştü

düğünlerde,kınalarda,nişanlarda artık dizüstü bilgisayardan okutma, usb flaş disk ya da disketten okutarak bir şey yaptıklarını düşünüyorlar...mühim olan canlı performans...

arkadaslar o hazırcı arkadaslara bellı bır yere kadar cıkarlar yanı calıcakları yerler sadece dugunler bizim gibi kalıtelı muzisyenler sanatcıyada calar canlı yayınada cıkar ama onlar sadece dugun de kalırlar ben dugunlerı bırakalı 6 sene oldu sımdı konserlersde cıkıyorum ve allah bereket versın ıyı muzısyen her zaman ilş cıkar o vatandaslara gel sunu bı canlı cal desen calamaz hazırcılar cunku tesekkur ederım

Wallahi 2 haftadır mahallemde sokağımda hatta burnumun dibinde sayısız Asker eğlenceleri ve kına geceleri oldu ama malesef giden ben değildim peki çalanlar kimdi derseniz, Hazır altyapılı birtane leptap ve kendine müzisyen ve gurup diyen tek bir okuyucu her birini 100 TL ye yaptı gitti gerisini sizlere bırakıyorum. Bu işin çivisi çıktı. Salonlara veya Cafebar lara bağlansan birtürlü bağlanmasan birtürlü cihaz maliyetleri malumunuzdur. Adamlar komple cihazınıza küfreder nitelikte günde 5 TL öneriyorlar hamallık bence daha gözde bir meslektir. Saygılarımla,

Günde 5 tl mi gerçekten şaşırdım yazık gerçekten.Boş yerlere para veren halkımız söz konusu bu durumlar olunca işte her zaman ki duruşunu sergileyip para vermezler.Allah yardımcımız olsun.İnşallah düzelir kardeşlerim.Ben bu işin mesleğini yapmayacağım mesleğim var zaten ancak 5 tl olmasına çok şaşırdım gerçekten Allah yardımcınız olsun ne dim. :S

sizlere katılıyorum arkadaşlar.bu iş okadar ayağa düştüki üç beş parça çalan bu sahıslar nerdeyse düğün yapayımda para almayayım diyecek nerdeyse.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri