• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzisyenlikten nefret ettim

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1
evet arkadaşlar somadaki facia dolayısıyla 2 gündür müzik yapmıyoruz bu akaşam mecburen müzik yapıyorum ama bazı masalar müzik istemiyor bazı masalar ise illa müzik diyor arada kaldım mecburen yapıyorum ilk parçam grup yorumun madenciden parçası oldu anlayanlara ama bizim halk öyle bilinçsizki kimse anlamadı sıkıntımı

Cevap: müzisyenlikten nefret ettim

evet arkadaşlar somadaki facia dolayısıyla 2 gündür müzik yapmıyoruz bu akaşam mecburen müzik yapıyorum ama bazı masalar müzik istemiyor bazı masalar ise illa müzik diyor arada kaldım mecburen yapıyorum ilk parçam grup yorumun madenciden parçası oldu anlayanlara ama bizim halk öyle bilinçsizki kimse anlamadı sıkıntımı

Hocam sıkıntı yapacak birşey yok aslında. Sizin böyle düşünmeniz bile yeter.sizinde isiniz bu tabi ama amacınız ekmeginizi kazanmak oldugu için yanlis bir durum yok.
kolay degil acimiz cok büyük. O insanlarin durumlarını görünce içimiz parçalandı. ALLAH yardimcilari olsun.milletimiz cok duyarlı aslinda hemen yardim kampanyalari yardimlar hemen ellerimizi uzattik onlara.bizim milletin bu huyuna hastayim ve cok güzel bisey.ekmegimizi boluyoruz gerektiginde.

keşke böyle şeyler olmasa

@pianistali 3460
Ali herşeyin bir sınırı vardır. 3 gün ulusal yas ilan edildi zaten edilmese ne olur, herkesin canı yanmış,filmi izlesen ne olur zevk alarak izlemedi kimse muhtemelen.

Yine toplum kenetlendi ve halk kendi içinde bir çabaya girişti. Özellikle futbol kulüpleri ve oyuncular, hepsine teşekkür ediyorum. Tabi O PARALAR GERÇEKTEN YARDIM ICIN ULASIRSA. Malum Ulaşmadan birilerinin cebine girdiği örnekleri çoktur.

@ketron55
Hayat devam ediyor etmeli de. Hayatını kaybedenlerin yakınları için nasıl devam ediyorsa herkes için devam etmeli.

İşi bırakmanız lazım o zaman. Ama çalışmanız lazım ekmek parası. 3 gün sonra yine çalacaksınız. Hayat devam ediyor.

Son olarak TM'in facebook paylaşımı;

CANI YANAN SABRETSIN, CANI YAKAN DA YANACAĞI GÜNÜ BEKLESİN. Hz. MUHAMMED (Sav)