• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Namus Belası,Blues Rock by_ChordSolo

kardeşim eline koluna yüreğine sağlık her zamanki gibi harika bir çalışma güzel kardesim sevgi ile kal herdaim...

eline agzina saglik ustat basarilarinin devamini bekleriz.tesekkurler.

intro ve acompanyeler orjinal plaktan iyi olmuş. Solist de iyi ama kulak cem karaca gibi sesi arıyor...Piano Blues motifleri çok hoş...

intro ve acompanyeler orjinal plaktan iyi olmuş. Solist de iyi ama kulak cem karaca gibi sesi arıyor...Piano Blues motifleri çok hoş...

abicim nerelerdesin yahu?
dün msn de göremedim.şuna bir canlı gitar patlatalım diyecektim olmadı...:)

Bahadır hocam yine döktürmüşsün herşey süper geliyor burada dinlemekten zevk aldığım birkaç kişiden birisin teşekkürler.

merhaba ben profesyonel değilim ancak iyi bir kulağım vardır.chordsolo kardeşim bu işi biliyor güzel çalıyor ve yorumluyor .ancak aylar önce yazdığım gibi yine söylüyorum ses tonu çok güzel .kardeşimin yüzünü hiç görmedim ama demolarını dinlerken sanki erhan güleryüzü dinliyorum gibi geliyor bana (güneş gözlüğünü takmış) kardeşim senden ricam birde ayna grubunun şarkılarından bir parça seslendirmen.bence çok hoş olur.saygılar

merhaba ben profesyonel değilim ancak iyi bir kulağım vardır.chordsolo kardeşim bu işi biliyor güzel çalıyor ve yorumluyor .ancak aylar önce yazdığım gibi yine söylüyorum ses tonu çok güzel .kardeşimin yüzünü hiç görmedim ama demolarını dinlerken sanki erhan güleryüzü dinliyorum gibi geliyor bana (güneş gözlüğünü takmış) kardeşim senden ricam birde ayna grubunun şarkılarından bir parça seslendirmen.bence çok hoş olur.saygılar

nazik yorumlarınız için teşekkür ederim hocam.
ayna grubundan söylediğim iki şarkı var zaten.daha önce sitede de paylaştım.
imzamda görülen web sayfama girdiğinizde soldaki playerı kullanarak bu şarkıları dinleyebilirsiniz.
teşekkürler.

tolga hocam;yorumlarınız için teşekkür ederim