• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ne alsam Kararsızım

piyanist553

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Değerli arkadaşlar ben yıllar önce profesyonel olarak müzisyenlik yaptım bıraktım zaman XD9 yeni pıyasaya çık mıştı. daha sonra evde takılmaya or 700 v2 aldım 1 yıl kullandım cokta hoşuma gitti ancak maddi ihtiyaçtan sattım.

şimdi yeniden evde takılmaya org alacam ancak malum bütce sınırlı yeni cihazları tanımıyorum kullanmadım fikirleriniz benim için çok önemli

şimdi ;

or 700 v2 plus

Korg pa 300- 500

Roland Bk 5

öneriniz nedir benim için sound önemli ritimi çatlamayan sesleri okşarcasına veren bir cihaz arıyorum

Cevap: Ne alsam Kararsızım

or 700 den memmun kaldı iseniz tekrar aynı cihazı alabilirsiniz çünkü henüz güncelliğini kaybetmedi.ayrıca Bk 5 çok iyi soundları vardır.ama sanki bk 5 biraz daha güncel gibi;)

Dante tr isabet olur

Bence mağazaları gezip saydığınız markaları yerinde deneyerek hem sesini dinlemiş, hem kullanış biçimleri açısından seçim yapmakta fikir sahibi olursunuz.

Bence mağazaları gezip saydığınız markaları yerinde deneyerek hem sesini dinlemiş, hem kullanış biçimleri açısından seçim yapmakta fikir sahibi olursunuz.

aynen en guzel secım bu
enguzelı deneyerek almak

Buna benzer bir konuda ben açmıştım. Sağolsun üstadlar yardımcı olmaya çalıştılar. Bende şu anda karar vermeye çalışıyorum. Nasip olursa bayramdan sonra almayı düşünüyorum. Tercihimi yamaha or700 V2+ yada pa80 veya pa300 bunlardan birisini seçmeyi düşünüyorum. Sanırım en mantıklısı da deneyerek karar vermek
İnsanın aklı karışıyor. Pa80 çok güzel bir cihaz ama eski kaldı artık temizini bulamamaktan ve sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. Pa300 yeni bir cihaz ama hakkında kötü yorumlar var. Or700 için de bazıları çok iyi diyor bazıları işe yaramaz diyor. O yüzden dediğim gibi en mantıklısı gidip deneyip hoşumuza gideni almak.

Bende 3x de var pa300 de var pa 300 zannedilen kadar kötü bir cihaz değil korgu atom karıncası diyebilirim bence kesinlik le yeniden yana ol

Buna benzer bir konuda ben açmıştım. Sağolsun üstadlar yardımcı olmaya çalıştılar. Bende şu anda karar vermeye çalışıyorum. Nasip olursa bayramdan sonra almayı düşünüyorum. Tercihimi yamaha or700 V2+ yada pa80 veya pa300 bunlardan birisini seçmeyi düşünüyorum. Sanırım en mantıklısı da deneyerek karar vermek
İnsanın aklı karışıyor. Pa80 çok güzel bir cihaz ama eski kaldı artık temizini bulamamaktan ve sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. Pa300 yeni bir cihaz ama hakkında kötü yorumlar var. Or700 için de bazıları çok iyi diyor bazıları işe yaramaz diyor. O yüzden dediğim gibi en mantıklısı gidip deneyip hoşumuza gideni almak.

bilgiler için teşekkür ederim ancak samsunda satış yapan bayi olmadığından deneme şansım yok piyasadaki müzisyen arkadaşlarda korg çılgınlığı var aslında or 700 v2 2 yıl kullandım çok hoş bir cihaz gönlüm plusdan yana ancak diğer pa 300 ve 500 yeni cıktığından üstünmü diye merak ettim ondan konu açtım

Pa 300 ai derim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri