• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ne faydası var demo-a300tr

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Bi arkadaşımız çalmış, onu dinleyince bi hevestir sarıldım orga..bilgisayara bağlayarak yaptım ama ses kalitesi sanırım pekte iyi değil...Nedendir bilmiyorum ama ayarlarını bi türlü yapamadım

Cevap: ne faydası var demo-a300tr

Bi arkadaşımız çalmış, onu dinleyince bi hevestir sarıldım orga..bilgisayara bağlayarak yaptım ama ses kalitesi sanırım pekte iyi değil...Nedendir bilmiyorum ama ayarlarını bi türlü yapamadım

ne kadar guzel en azindan bazi arkadaslari heveslendirdim:D:D
cok guzel olmus lost_92 kardesim ellerine saglik ,ustalik baska tabii.

ne kadar guzel en azindan bazi arkadaslari heveslendirdim:D:D
cok guzel olmus lost_92 kardesim ellerine saglik ,ustalik baska tabii.

kadir abim valla 3-4 gündür org çalmıyordum vesile oldun :) dün videoyu çektim 2 dk çaldım geri kaldırdım orgu :D bi kaç demo daha at sen çaldıkça hevesleniyorum :D usta değiliz abim :)amatörce birşeyler yapıyorum

ne guzel valla heveslendirdiysem bende mutlu oldum.boyle boyle birbirimize hirs veririz hic degilse...yavas yavas ogrenecegiz bu isi amma ben gec kaldim biraz. senin yasin daha genc yolun acik olsun.

bu arada dun bayagi bir tesekkur ettim galiba tesekkur butonum kaybolmus:)

varlığın yeter abim :) butona gerek yok sen demo paylaş gerisi mühim değil