• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

O Mu ? Bu Mu ? Derken Sonunda Or700-V2-Plus Aldım :)

• Konbuyu başlatan Djorhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
Arkadaşlar En Sonunda Kararımı Verdim Or700 V2 Plus Aldım. Alet GAyet İyi Taylan Ritimleri 10 Numara Olmuş Darbuka Ve Davullara Bayıldım Çok Net Geliyor. Altyapılar Desen Gitarlar Ayrı Bass Gitarlar Ayrı Ayrı Geliyor Ritimlerde Karışıklık Yok Kaybolmuyor Tane Tane Geliyor Çok Hoş. Tuş Takımı Tek Hoşuma Gitmedi Ama Avantajıda Parmaklar Daha Seri Oluyor Yormuyor. Picht Bend Alışmaya Çalışıyorum Yıllardır Sağ Sol Kullandıgım İçin Arka Arkaya Kısa Titretmeleri Yapamıyorum Ters Kalıyor İnş. Zamanla Alışırım. Ses Açısından Pek Doyurmadı Diyebilirim. İçindeki Sesler Hep Ham Elinde Şöyle Güzel İşlenmiş Sesler Varsa Paylaşırsanız Sevinirim. Alet Çok Çok Pratik Ve Seri 2-3 Gün Oldu Aleti Alalı Çok Detaylı İnceleyemedim.
Yakın Zamanda Alışınca Demoları Paylaşıcam.

Cevap: O Mu ? Bu Mu ? Derken Sonunda Or700-V2-Plus Aldım :)

Hayırlı olsun güle kullan.

Hayırlı olsun. Çok iyi bir seçim yapmışsın. Aleti çözdükçe daha çok hoşuna gidecektir. Kendine registry oluşturdukça, çok büyük kolaylık olduğunu ve çok daha pratik olduğunu göreceksin. Sitede Plus güncellemeleri ve yüklenmiş ses ve ritmler var. Bendeki V2, Plus' la kitleri farklı yoksa bendekileri yollardım. Sitede istediklerini bulacağından eminim. Eksik olanları da diğer arkadaşlardan edinebilirsin. Kolay gelsin.

bnde cok guzl setler ve sesler ama nasıl burda paylasıcam bılmyorm bılen varsa solesın herkes faydalansın hersey yamaha için:D

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanırsınız inşallah

bnde cok guzl setler ve sesler ama nasıl burda paylasıcam bılmyorm bılen varsa solesın herkes faydalansın hersey yamaha için:D

Konu açıcaksın yamaha bölümünde or700 download bölümüne oradan eklenti yapacaksın ataç işareti yada ekle diye bir seçenek var oraya tıklayacaksın bilgisayarında ritmlerin ve setlerin bulunduğu dosyaları baştan rar la sıkıştıracak sonrada o dosyayı ekle den siteye ekleyeceksin işte hepsi bu kadar bekliyoruz hadi yap bakalım.. :)

hayırlı olsun kardeş. Bende dün SX3000 aldım aynen senin dediğin gibi omu bumu derken SX3000 aldım. Darısı almayanların başına :)

hayırlı olsun.. v2 plus'un edi zurnası yeter... zaman bulabilirsem bende geçiş yapacam..

hayırlı olsun fiyatına göre doğru seçim...

.
Yeni klavyeniz hayırlı olsun.

Fiyatına göre çok başarılı bir klavyedir.