• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

O Ses Türkiye'deki Yarışmacı

Cevap: O Ses Türkiye'deki Yarışmacı

eseri çok güzel geçti çok beğendim. ama sıra jüriyle sohbet kısmına gelince berbat etti kendini. olay sadece sen yada siz demesi değil. dışarda iddaya girdik muhabbeti vardı 'ben murata k*ydum' falan gibi seviyesiz konuşmalar yaptı espri mahiyetinde. ama tutmadı taktik :) susaydı iyiydi.

Bence yayınlayarak kıza iyilik yaptılar bir daha aynı duruma düşmemek için bundan sonra konuşmasına daha dikkat edeceğine eminim.

ciddi anlamda saygısız, aslında o programda saçma.. orda kaç kişi ciddi anlamda müzikten anlıyor? hülya mı acun mu? burdaki pianist arkadaşlar eminimki müzisyen olarak ordaki vatandaşlardan çok daha kalitelidir...

bravo abi çok doğru söyledin aynen katılıyorum

Program saçma.. Kız saygısız ve nasıl davranacağını bilmiyor..

Ama bu genç bir kızı 70 milyona rezil etmeyi haklı çıkarmıyor.. Reyting uğruna yapılmaması gereken bir şey.. Acuna mı kalmış bu kızı eğitmek? Program konseptine uymuyorsa yarışmacı, yayınlama o görüntüleri. Kim nerden bilecek Nur Cennet diye bir kız var mersinde yaşan? Niye yayınlıyorsun banttan olan birşeyi?

TV dünyası çok acımasız, hemen her programda millet nasıl sözleşmelere imza atıyor biliyor musunuz??

Benim derdim, toplum olarak acımasız olmamız, merhametten bağışlayıcılıktan uzak olmamız.. Gitgide birbimizin gırtlağını sıkan insanlara dönmedik mi?

Toplumun her kesminde hep birilerini sözel yada eylemsel olarak linç etme girişimi yok mu? Bundan zevk alan insanlar haline gelmedik mi??

Bu toplumun insani duygularını en çok bu görsel ve yazılı medya ile törpülemiyorlar mı??

O kıza ben merhamet duydum sadece, keşke kardeşim olsaydı yada akrabam.. çekip alsaydım karşıma oturup konuşsaydım.. Güzel güzel anlatsaydım.. 70 milyona rezil etmekte neyin nesi???

Reytinge giden her yol mübah mıdır?
Reyting uğruna her türlü rezillik, seviyesizlik, adilik serbest tv lerde. Ne kadar eleştirsek de iyi ki RTÜK var. Böyle bir kurum olmasa kimbilir neler görürdük.
Biri bana sen diye hitap ediyorsa ben de ona sen derim. Lamı cimi yok. Sanatçıymış! Ne sanatçısı, neyin sanatçısı? Ünlü olabilir, ama sanatçı değiller.
İçlerinde müziği en iyi bilen Mustafa Sandal bile sanatçı değildir bence.
İşin daha da ilginci: Programın başından beri o kızın sesini arada reklam olarak verdiler, ve ben de gerçekten merak ettiğim için bekledim. Nasıl iş ya, bu insanların sırtından milyonları kazan, sonra içlerinden beğenmediklerini ekranda azarla ve rezil et ve bunu da reyting malzemesi olarak kullan. Kızın tavırları normal değildi kabul ama bu memleket sadece bizim normal kabul ettiğimiz insanlardan oluşmuyor.
Yazıklar olsun Acun, hiç yakışmadı..

evet hocam aynen katılıyorum.

Bazı arkadaşlar programı yerden yere vurmuş ama bence yalnış acunun dünyada çoğu ülkede aynı formatta yayınlanan ve bizim ülkemize acun sayesinde gelmiş bi program,bu program sayesinde müziğe gönül vermiş arkadaşlar halka güzel seslerini duyurabilip profesyonel orkestrayla çalışıyorlar bukadar acımasız olmayın.
jüriye gelince bence hülya avşar gereksiz ve müzik bilgisi zayıf ötekilere göre.

Hepsini geçtim o kızın haraketleri ne o öyle sanki kahve haraketleriyle konuşuyo

hepsi bir tarafa ne olursa olsun yeni tanışılan bir insanla agzı açık dili ikide bir dışarda konuşmak gerçekten büyük saygısızlık.ama şu varki jüri acunun uyarısına kadar kendilerine saygısızlık yapıldıgını anlayamadı acun konuştuktan sonra hadise başladı saygısızlık yapıyorsun demeye.zaten başından beri yaptıgı herşey offfffsayttttttt....
düşünsenize çok elit bir mekanda bu hanımefendi sizlere hitap ediyor ve eli kolu oynuyor dili dışarıda sizde izliyorsunuz ne kadar kalite olur ? saygılar

bu yarışma eğer TRT nin sanatçı seçme elemeleri olsaydı adı geçen bayan sesinden, diksiyonundan davranışına kadar eleştirilebilir kendisine belirli ölçüler dahilinde öğütler verilebilirdi. acunun programı ne bir devlet kurumunun programı nede sosyal mesaj veren bir tarzı var.

acun ve diğerleri gelen yarışmacılara sen hitabını rahatlıkla kullanabilirken yarışmacının sen demesini kaldıramamaları onların ego şişmesi durumuna geldiklerini gösterir.

özellikle hadise gibi iç çamaşırıyla şarkı söyleyip her konserinde bir taraflarını sergileyen bir kadının ekran ahlakı vermesine gerek yoktu.

arkadaki şuursuz seyircilerin tempolu protestoları sahnedeki kıza değil kendi ezilmişliklerinedir.

toplumsal linç ve buna yatkınlık asla ilerletmez.

acun veya benzerleri bu topluma kısa yoldan köşe dönmeyi, insanların dramlarından pay çıkarmayı, dedikoduyu, aç gözlülüğü öğreten değer soyguncularıdır.