• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

O Ses Türkiye'deki Yarışmacı

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Selam arkadaşlar..

Dün akşam bir TV kanalında yayınlanan yarışma programında, şarkı söylemek üzere bir genç bayan çıktı. Şarkısını söyledikten sonraki jüri üyeleri ile olan diyologlar linkte

6 yıl önce başka bir programda da benzer davranışlar sergilemiş.

Yani davranışları farklı bir arkadaş anlaşılan. Benim konuşmak istediğim bu bayan değil aslında.

Bu bayanın davranışları madem bozuktu ve yayın canlı değil banttandı, neden böyle nahoş bir an yayınlandı? Kesilip atılamaz mıydı? Milyonlarca insana rezil etmenin anlamı nedir? Reyting uğruna, bayan ne kadar saygısız olursa olsun, genç bir kızın gururuyla bu kadar oynanır mı?

Bayan belli ki müziğe gönül vermiş biri. Kişiliği hakkında yorum yapmak bana yakışmaz, ama müziğe gönül vermiş genç bir bayanın bu kadar rezil edilmesine bir anlam veremedim.

Üzüntümü paylaşmak istedim sadece..

Cevap: O Ses Türkiye'deki Yarışmacı

16 yaşında şımarık yetişmiş 1kız çocuğu bu yarışmada çok çabuk beğeniyolar valla ben bile yarışmaya katılmayı düşündüm

ciddi anlamda saygısız, aslında o programda saçma.. orda kaç kişi ciddi anlamda müzikten anlıyor? hülya mı acun mu? burdaki pianist arkadaşlar eminimki müzisyen olarak ordaki vatandaşlardan çok daha kalitelidir...

bende programi seyretim zaten sacmaligi jürinin hangi sarki hosuna giderse ona dönyorlar söyleyenin sesine pek dikat etmiyorlar onlarin sürekli dinledigi hoslandigi sarkiyi bizde söylersek mutlaka bizlerede dönerler

evet bir insan tecrübesiz olabilir ben o kizin pek terbiyesizlik yaptigna katilmiyorum sadece simarikca saka karisimi bide jürileri sempatik buldugu icin o sekilde davrandigini düsünyorum ama jürideki tecrübeli sanatcilarda alcak gönülü hos görülü olup öyle kisileri eyitmeli bence yikici degil yapici olmalari gerek

zate bu rejtin programi orda birinci olan ayni tarkanin dedigi gibi balon gibi sisip sonra patliyorlar

saygilarimla

Acun varsa ben yokum arkadaslar Kendi olmasada dahi Avrupadan kopyaladigi hicbir programi izlemem ...
Tamamen sahte, ici disi bir olmayan bi insan

cok ciddi ve gercekten kınanması gereken bir olay var burda kınanması gereken o kız degil orda sanatcıyım diye cıkan soysuzlar sanatcı karsısındakı kıza sen demek oluyorda kız sen deyince ne degisiyor sanatcı oldu diye sen deme hakkımı doguyor ordaki serefsiz acundur kızı mahcup duruma dusurdu ben iyi biliyorum o kız kalbinde ne bir saygısızlık ne bir kustahlık vardı tamamen sami tavrı vardı biraz gevese o kadar ama yazıklar olsun acuna ve juri uyesine madem banttan sunuyorsun yayınlama ben o kızın yerinde olsam dava acarım ne hakkı var o kızı o sekilde assagılamaya ve o seyirci hepsi medeniyettenmi cıkmıslar acaba yalakayı alkıslıyorlar vallahi o kadar saygısız yazmak istiyorum ama burası yeri degil facede paylasayım bunu olmaz bu yazık o kıza

Kız çok itici bu su götürmez bence...

Ama acun bunu banttan olmasına rağmen kesmiyorsa burdan programa reyting getirmeyi hedeflemiş bence. Ki bu da televizyonculukta mübah sayılıyor artık. Doğru düzgün bir denetim kurumumuz olmadığı için böyle sahneler görmek bu aptal programları izleyen insanlara da müstehaktır.

kızın sesi çok güzeldi.. çok yazık oldu..formatlara uygun davranmadı..sıradışı davranış biçimlerini benimsemesi ve bundada ısrar etmesi kendisinin bu yarışmadan diskalifiye edilmesine sebep oldu. acuna dava açabilir..ama kız reklam peşindede olabilir.bunlarıda düşünmek lazım. birde mustafa sandal ...... haarika bir insan..vede sanatçı...

ugurtheorca yorumuna katılıyorum doğru açıklama yapmışınız teşekkürler.

bu kız daha önce armagan ve bulent ersoyla da tartısan kız ve armagan kimdir nedir onu yarısma programında tanıdım cok insanı aşşaladı cok kızardım o insanlar cok sabırlı o adama saldırmadılar aynı kız acunun programında murat mı sanatcı hic dinlemem kusar bakman soy ismini bile unuttum :) kıza sen diye hitap ediyor o kızı tanıyormu da sen diyor onun sen deme hakkı var kızın yok bence kız iyi niyetli sacede kendini ustun goren acun