• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OmeXr - Pop9/8 - Roland EM-55 OR

Cevap: OmeXr - Pop9/8 - Roland EM-55 OR

ömer bey çok ama çok teşekkürler eline sağlık.emin olun hergün en az iki defa siteden ömer beyin bu gün bize ritim hediyesi varmı diye kontrol ediyorum sağolun

En kısa zamanda yeni set geliyor cuma gelcekti ama tamamlayamadı heralde.

Re: Cevap: OmeXr - Pop9/8 - Roland EM-55 OR

ömer bey çok ama çok teşekkürler eline sağlık.emin olun hergün en az iki defa siteden ömer beyin bu gün bize ritim hediyesi varmı diye kontrol ediyorum sağolun

dostum o ritimler hediye değil zuhal müziğin ücretini ödeyip yazdırdığı ritimler. korg yamaha da aynı şekilde yapıyor bu işi. piyasaya bedava dağıtılsa da, o bedava dağıtılan seti yapan kişi her zaman için parasını alır bu işten.

Cevap: Re: Cevap: OmeXr - Pop9/8 - Roland EM-55 OR

dostum o ritimler hediye değil zuhal müziğin ücretini ödeyip yazdırdığı ritimler. korg yamaha da aynı şekilde yapıyor bu işi. piyasaya bedava dağıtılsa da, o bedava dağıtılan seti yapan kişi her zaman için parasını alır bu işten.

Aynen zuhal müzik ücret karşılığın da ritim yazdırıyor.

bir yanlışın var, ömer bu ritimleri zuhal müziğin isteği üzerine belli bir ücret karşılığı yazıyor.

eline sağlık ömer kardeş edirne'den selamlar