• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OmexR BK-5 OR - Excessively Rumeli

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: OmexR BK-5 OR - Excessively Rumeli

Sayın ömer narin bey tüm yeni ritimleri indirdim hepsi çok güzel ellerinize sağlık çalışmalarınız için şimdiden teşekkürler ancak bir sorum olacak gelen ritim volümleri seslerin üzerinde kalıyor backıng keyboard dışında ritim volümlerini azaltabileceğim bir yer varmı

Sayın ömer narin bey tüm yeni ritimleri indirdim hepsi çok güzel ellerinize sağlık çalışmalarınız için şimdiden teşekkürler ancak bir sorum olacak gelen ritim volümleri seslerin üzerinde kalıyor backıng keyboard dışında ritim volümlerini azaltabileceğim bir yer varmı

menü+ tekerlek ile makeup tools üzerinde gel, enter'e bas, tekerlek ile enstrumanlar üzerine geldiginde enter.e bas. Karşına kullanılan ACC, BAS, A.DURUM ve PERKİSYONLAR çıkacak. Sesini azaltmak istediginin üzerine gel enter ile aç, karşına birçok seçenek ile beraber volüme seçenegide çıkacaktır...kaydetmek istersen, Geri geldiginde kaydet seçenegide karşılaşacaksın..

teşekkür ederim deneyeceğim

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

Ömer bey Kayıtlı seslerdeki komaları silme şansımız var mı?

ömer hocam sizden ricam , ilahi çalıyorum ( uyan ey gözlerim 6/4 ritmini yaparmısınız hiçbiryerde 6/4 ritim bulamadım TEŞEKÜRLER.

Konu Güncel

sen harikadan da ötesin fakat ritimlerde biaz daha tekno olursa süper olur mesela 9 8 hala zayıf taylan tarzı bi şeyler bekliyoruz 1. versiyon tek alkışlı sonra tekno sonra davul introlar falan biraz fazla oldum galiba emeklerin için teşekkürler hakkını helal et süper gidiyo son 9 adet gönderdigin ritimlerin ses dosya kımındakı lesli hiç bir alette valla yok

sen harikadan da ötesin fakat ritimlerde biaz daha tekno olursa süper olur mesela 9 8 hala zayıf taylan tarzı bi şeyler bekliyoruz 1. versiyon tek alkışlı sonra tekno sonra davul introlar falan biraz fazla oldum galiba emeklerin için teşekkürler hakkını helal et süper gidiyo son 9 adet gönderdigin ritimlerin ses dosya kımındakı lesli hiç bir alette valla yok

Olumlu düşünceleriniz için teşekkürler.

Aslında en son yayınlanan update standart yerine taylan tarzı 9/8'e yer verecekti, ancak öncelikle standart, daha sonra sırayla diğer tür 9/8'lere yer vermeyi seçtim.

Tahmin edebileceğiniz üzere, bir sonraki 9/8lik istediğiniz şekilde olacaktır.

Bahsettiğiniz lesli efekti benim için de sürpriz oldu ve favorilerim arasına girdi. Umarım siz gibi diğer arkadaşlar da beğenmiştir.

Saygılarımla..