• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 registration memory

serkef

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 80 -roland e86
bu sitede 8x8 64 adet registration memory oluşturup kullanılabileceğini okumuştum fakat kullanım kılavuzunda böyle bir konuya rastlamadım
nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Cevap: or 700 registration memory

kardeşim toplam 8 tane bank olmak üzere 64 tane ses koyabiliyorsun freze tuşunun yanında bank (-) bank (+) tuşları var + tuşuna bas 2.boş bank gelicek oraya yine başka sesler yapabilirsin kolay gelsin ...

kartalcım
ilgine teşekkür ederim

tarifine göre 1.bankın üzerine kaydediliyor,
ben 2.3.bank nasıl oluşturulduğunu soruyorum.

Merhabalar, Reg dosyası oluşturmayla alakalı gereken tüm bilgiler daha önceleri, çok defa anlatıldı. Ayrıntılı bilgiye eski konulardan ulaşabilirsiniz.

Yalnız benim bildiğim ve kullandığım, bir reg dosyasında 8 tane istenilen türde kayıt imkanı var. Yani Ses, Ritim, Pad, koma, transpoze değerlerinizi bu 8 kanaldan istediğinize yazıp, diğer kalan 7 kanalı da bu şekilde doldurduktan sonra, bir sekizlik reg dosyası oluşturulabilir. Bu şekilde sonsuz sayıda reg oluşturup, dosyalarını flash diskinizde saklayabilirsiniz. Yeni reg dosyası oluşturmadan önce orgunuzu kapatın ve en sağdaki do notasına basılı tutarak orgu açın. Bu şekilde eski reg dosyası silinir ve yeni dosya için yer boşalmış olur. Dediğim gibi daha sağlıklı bilgi eski konularda.

kartalcım
ilgine teşekkür ederim

tarifine göre 1.bankın üzerine kaydediliyor,
ben 2.3.bank nasıl oluşturulduğunu soruyorum.

kardeşim orgu açtığında 1. bankta açılır o dediğim bank + tuşuna basarsan 2. banka gelirsin oraya kaydet sesleri sonra 3 e geçmek için yine bank + tuşuna bas