• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 tr v2 cok kolay ...

• Konbuyu başlatan EMRE_53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE_53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000 PLUS EMO USB
arkadaslar ben 3 yıldır or 700 kullanıyorum elektro baglamalar ve kavallar yaptım ama cok ugrastım halbuki alet cok basıt yeterkı bır sesı uretmek isteyın bıre bır yapmak icinde once gercek sesı dınleyıp mesela kolbastı dakı elektro dınleyıp yaptım am hersey sizde bitiyor dsp efekt ayarları ve voice set menusunden ince ayar yapıyoruz sesleri paylaşmıycam cunku kımse tesekkur bıle etmıyor yanlış anlamayın sakın ben 2 gunde cok ugrastım cok guzel seyler cıktı ortaya ama kımse emge saygı duymuyor bıraZ ugrasalım arkadaslar 1 hafta icinde yayınlıycam seslerı
TESEKKUR EDERIM BOL MUZIKLI GUNLER

Cevap: or 700 tr v2 cok kolay ...

Kardeşim bu işle uğraşan ne dostlar var hiç teşekkür görmedikleri halde bu işleri yapıyorlar.Kendi uygulamaları alınıp başkası yapmış gibi piyasaya mı sürülmedi neler neler.O nedenle biraz haklısın.Ama düşüncen değişsin inşallah sen yayınla paylaşımcı ol gene.Eğer üstadlar böyle eylerlerse bizler ne etcez. :) Zaten firma orguna sahip çıkmıyor sahip çıkanlarıda darıltmayalım. :)

bekliyoruz bakalım Teşekkürler

hocam ben simdıden tesekkur edıyımdee belki yollarsın

madem paylasmayacaksın ozman ne anlatıyon sunu yaptım bunu yaptım

herkez haklı valla :) ama sen paylaş kardeşim belki teşekkür edenler olur
ben paylaşmasanda or700 le uraştığın için teşekkür ediyim sana teşekürler:)

Or 7oo zor bir alet değil ki zaten sizde yazmışsınız eminim oga sadece birkaç saatini vern arkadaş herşeyi rahatça çözer.Yaptıklarınızı bir yere not alın ve unutmamanız için devamlı aynı yerlerde dolanın.

BİR ARKADASIN KUSTAH lıgı yuzunden paylaşmıycam calıs kendın yap

UYARIDIR Mesajlarınıza dikkat ediniz kişileri rencide edicek hitaplar da bulunmayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Valla Arkadaşlar yorumda yapmak istemiorum ama Cokta umrumda kapris felan yapıosun :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...