• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or 700 v1 için yeni ritimler lütfen

kobra40xx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
var
arkadaşlar lütfen or 700 v1 içinde yeni ritimler yazın lüten baştan bişeyler yapılıo sonra arkası bırakılıyor bizim buralarda versiyon 2 ye çeviren yok istambulada gidemiyoruz aldığımıza pişman olduk bu işle uğraşan arkadaşlar hep kork üzerine ugraşıyolar yamahalar elimizde patladı yazık oldu verdiğimiz paralara bu aleti staraken herzaaman güncel ritimler yazıyoruz hiçbir sıkıntı olmaz diyenler in şimdi sesleri çıkmıyor bunu yazdım belki bi ilgilenen olur diye

Cevap: Or 700 v1 için yeni ritimler lütfen

teshukrler

Zamanında bizi yönlendiren olmadı bizde aldık V1 ama paylaşımlar kesildi. Ben tasavvufi çalışmalar yaptığım için pek sizin istediğiniz tarzda ritim yazmıyorum. Ancak elimde olan tüm yamaha arşivini sizinle paylaşayım belki elinizde olmayanlar vardır.

benimki v2 plus ben sana yardımcı olurdumda

Arkadaşım senin org ilk çip takılan v1 ise sana kendi setimi gönderebilirim. Bende ne v2 yaptırdım nede pşas böylece işime yetti de arttı. Saygılarımla,

benimki v2 plus ben sana yardımcı olurdumda

Bende v2 plus var. Benim de set ve ritim sıkıntım var... Sizdekini paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgi ve saygıyla,

arkadaşlar lütfen or 700 v1 içinde yeni ritimler yazın lüten baştan bişeyler yapılıo sonra arkası bırakılıyor bizim buralarda versiyon 2 ye çeviren yok istambulada gidemiyoruz aldığımıza pişman olduk bu işle uğraşan arkadaşlar hep kork üzerine ugraşıyolar yamahalar elimizde patladı yazık oldu verdiğimiz paralara bu aleti staraken herzaaman güncel ritimler yazıyoruz hiçbir sıkıntı olmaz diyenler in şimdi sesleri çıkmıyor bunu yazdım belki bi ilgilenen olur diye

Slm Arkadasim şu aralar ritim yazmak için vakit çok kısitli ama vaktim oldugunda tekrar elimden geldigi kadar Or 700V1 icin ritim yazmaya ugraşacagim. Bu arada bütun Arkadaşlarin yeni yilini cani gönulden kutlar nice yillara kavuşmalarini temeni ederim.
:)

Slm Arkadasim şu aralar ritim yazmak için vakit çok kısitli ama vaktim oldugunda tekrar elimden geldigi kadar Or 700V1 icin ritim yazmaya ugraşacagim. Bu arada bütun Arkadaşlarin yeni yilini cani gönulden kutlar nice yillara kavuşmalarini temeni ederim.
:)