• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700 DETAY (biraz yakından tanıyın)

Cevap: OR700 DETAY (biraz yakından tanıyın)

güncel konu salim burada voice edit ve rgt ye kaydetme olayını anlatmış

Hocam, birde ritmlerdeki darbuka, tef, bateri vs. ayrı ayrı kısıp açabilirmiyiz, drum 1 ve drum 2 dekileri, drum rec olarak görününce düzenleme yapılabiliyor fakat drum 1 i de düzenleyebiliyor muyuz, çok uğraştım çözemedim,, yardım tşk....

Hocam merhaba benim merak ettiğim bir hususu sormak istiyorum. şimdiye kadar Türkiyeye gelen her marka klavyede sorun olan saund ve ritim diyelim kaç çeşit türkiye de kullanılan veya kişiye lazım olan ritim var Diyelimki
50 tane bu 50 ritim in son hali yazılmıştır Biz beğenmemişiz aynı ritimleri yeniden aramaya başladık diyelim. bulduk yine arayış içindeyiz. sonuç sıfır. Şimdi seslere gelecem bu cihazlara 10 yıl önce ses yerleştirdik on numara oldu diyelim Türkiyede kullanılan yalın enstürmanların seslerimi değişti biz yine ses arayışına girdik. bir çuval para döküp üst modellere yöneldik.
Demem o ki bu cihazlara cip takanlar saund veya ritim yapanlar bu işleri bir kerede bitirmezmi bitirirler ama niye yapmazlar onu bilemiyorum.Korg, Yamaha ,vs babalarının firması galiba onlar malllarını satacak Türk müzisyenler çuval dolusu para verecek kaymağı onlar şırayı ise saund hazırlayanlar yiyecek kazığıda biz.
Yazık oluyor (Yiğit ölür şan kalır) saygılar.

Yiğit ölür şanı kalır, at ölür meydan kalır

abi bende yeni or700 aldım senin ritimleri kullanıyorum ama altyapı hiç bulamadım buldukarımda okumadı Allah rızası için midi alt yapı nasıl bir formatta yüklemem gerek yardımcı olurmusun 1 haftadır ugrasıyorum

Çok teşekkür ederim.