• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700 DETAY (biraz yakından tanıyın)

Cevap: OR700 DETAY (biraz yakından tanıyın)

evet takılacak ama şuan can abi çalışma yapıyor. o çalışma bittiği zaman hem mikrafon hemde mp3 özelliği olcak ama şuan deneme aşamasında bildiğim kadarıyla en iyi cevabı can abi verir.

neden alaycı bi şekilde bulamadınmı diye sordun.bunu nazik bi şekilde ifade edebilirsin.yinede teşekkür ederim.

est. hocam alaycı bir şekilde söylemedim sadece bende ilk sayfayı tarama yaparken cevabınızı orda gördüm ve size söyledim bilmiyorum yardım etmekle yanlışmı yaptım. hadi cevabınız ileri sayfalarda olur anlarım ama en azından bir okumuyup öyle yazdınız diye tahmin ettim ama bir kusur işlediysem affola. Saygılar

tabiki yardım etmekle hata yapmadınız tekrar teşekkür ederim kardeşim.okudum ama insan bazen bakar kör oluyo işte göremedim.saygılar.

evet takılacak ama şuan can abi çalışma yapıyor. o çalışma bittiği zaman hem mikrafon hemde mp3 özelliği olcak ama şuan deneme aşamasında bildiğim kadarıyla en iyi cevabı can abi verir.

ben ev kullanıcısıyım mp3 dışında mikrofon özelliği benim için çok önemli.can beyin çalışmalarını takdir ediyorum fakat bundan sonra or700 için bu çalışmanın olması zor gibi geliyor bana çünkü yapılsaydı plusa geçilirken yapılırdı diye tahmin ediyorum.yinede can bey süprizleri sever bekleyelim görelim.

or 700 için çalışan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

abicim can abi kendisi yazdı siteye okumanı tavsiye ederim bir bak. orda yazıyor mp3 ve mikrafon özelliğinin gelecegini yalnız şuan deneme aşamasında bittiği zaman haber verilecek. neden plusla çıkmadı benim fikrimce iki iş birden yürümez. o zaman plusla ugraşılıyordu ve bittikten sonra o özelliklere geçilmiştir.

bu da can abinin açıklaması

abicim can abi kendisi yazdı siteye okumanı tavsiye ederim bir bak. orda yazıyor mp3 ve mikrafon özelliğinin gelecegini yalnız şuan deneme aşamasında bittiği zaman haber verilecek. neden plusla çıkmadı benim fikrimce iki iş birden yürümez. o zaman plusla ugraşılıyordu ve bittikten sonra o özelliklere geçilmiştir.

bu da can abinin açıklaması

teşekkür ederim kardeşim.umarım bi an önce çıkarda bizde korga mahkum olmayız.

Eğer Can abi söz verdiyse sözünü tutar merak etmeyin arkadaşlar bu işler öyle kolay değil inanın bir anda olmuyor projenin uzun ömürlü olması için çok uğraşıyorlar. o yüzden biraz sabır sonunda hepimiz için hayırlısı.

plus çıktıgı zaman can abi bir yıl sonra demişti yanlış hatırlamıyorsam mp3 ve mikrafon özelliğinin çıkması. yani ocak ve ya şubat ayınca çıkacaktır özellikler. açıkcası bende çok merak ediyorum or700 de nasıl duracak. herkes akın eder. bu çalışmalarda dolayı CAN BAŞAR'a SALİM abiye BATUHAN abiye ve bu çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar uzun süredir siteyi takip edemedim.Or 700 için mp3 ve mikrofon çalışması hakkında bir gelişme var mı?

kardesim senden Allah razi olsun.