• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 Hakknda Sorum?

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

maxman

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
slm üstadlarım or700 almayı dusunuyorm v2 modelınden.bunlarda mic girişi varmı.pa800 lerdekı gıbı mıcrofona reverb falan verılebılıyomu.ve pa800 ıle kıyaslama yapldıgnda eksileri nelerdir.ayrıca dokunmatık ekranmıdır bu cihaz

mikrofon bağlanmıyor
dokunmatik ekran değil
sample ses sonradan kendin yükleyemezsin

peki ses tonları nasldır ayrıca düğünlerdeki performansı nasldır abicim sen kullanıyosun bılırsın

sen pa800 le falan kıyaslama. pa55-pa500 ketron xd 9 gibi cihazlar sınıfında. bence bu sınıfında en iyisi or700v2. fiyatına göre pişman olmıyacağın bi cihaz. tonlarınıda tesisatta dinle öyle anlarsın. üstündeki kolonlar yanıltır...

pekı arkadaşlar aletın v2 tr oldugunu nasl anlayablırm

Or700 düğünde test eden ve kullanan biri olarak;Kendi kolonlarından ne duyuyorsan tesisat güzelse aynısını alıyorsun bundan emin olabilirsin hatta merak edip testini yaptım.Pa80den kulaklık jakını çıkardınmı kolonlar öne çıkıyor parlıyordu ama bunda öyle değil jackı tak çıkar hep aynı bi fark yok.Or700 bence Çok kaliteli soundlara sahip Korg'tan çok üstün bir cihaz buna emin olabilirsin sana ancak bunu diyebilirim.Hele o pichbender beni bitiriyor tüm duygularını aktarabiliyorsun enfes ;)

Evet soundda yamaha modellerinin üstüne yoktur.bilgin hocanini dediği gibi sonradan sample yüklenemio mic.girişi yok dokunmatik ekran değil ama sinifinda en güçlü alet diyebiliriz

Or700 düğünde test eden ve kullanan biri olarak;Kendi kolonlarından ne duyuyorsan tesisat güzelse aynısını alıyorsun bundan emin olabilirsin hatta merak edip testini yaptım.Pa80den kulaklık jakını çıkardınmı kolonlar öne çıkıyor parlıyordu ama bunda öyle değil jackı tak çıkar hep aynı bi fark yok.Or700 bence Çok kaliteli soundlara sahip Korg'tan çok üstün bir cihaz buna emin olabilirsin sana ancak bunu diyebilirim.Hele o pichbender beni bitiriyor tüm duygularını aktarabiliyorsun enfes ;)

demo demoooo

demo yakında eklemeye çalışıcam şuanki hardware donanımları kafi değil harici bi ses kartı alıcam nasipse bugün yarın ozaman deneme yapıp paylaşmayı düşünüyorum ;)