• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 plus için ilk gamgam style demo dinle

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar sıfırdan bana aittir gamgam roman nasıl ritim calısmalarımda gelişme varmı bitirim paylascam ritmi. yorumlarınız onemli telefon kaydı oldugu ıcın cok kaliteli degil ama

Ekli dosyalar

• MOV_0007.mp3
    472.8 KB · Görülen: 415
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: or700 plus için ilk gamgam style demo dinle

yorum yapın lütfenn

usta teldn grdıgm ıcn lınk de gozukmuyo yarm dnler atarm

ilk deneme icin iyidir ama calisirsan daha gelisecek emin ol sakin olmuyora dusme gunden gune gelisicek

hocam bundan oncede en az 20 ritim paylasmısımdır sürekli calısıyorum zaman buldukca daha bitmedi ritim inş begenmıssınızdır ritimlerin rhy1 rhy2 kısmını yazıorum ama accpnya kısmında akor kısımları sacma sapan gelıyor onuda ogrensem bi

salimin videosu vardi bu konuda ama sitede varmi bilmiyorum bende gecen son yapdigim ritim demosunu atmisdim uzun ince bir yoldayim dinledinse eger yakinda bazi ritimleri bitsin gene bir paylasim yapacagim insallah

Valla bunu ben istiyorum çok isterim mutlaka bana yolla bunu bitince lütfen

tabi gönderirim gardaş ne demek

hocam gnlerdir bu gamgam style ritimi var yazayım mı diye :D gamgam stylenin orjinal dosyası var bnde projesi adam internete vermiş ordan midileri ritime altyapı olarak vericem yalnız tek sıkıntı synth seslerde porto kullanıyor ve pcde istedigin gibi ayarlıyabiliyorsun ama orgda istedigin gibi olmayyınca aynı tadı vermiyor.

hocam gnlerdir bu gamgam style ritimi var yazayım mı diye :D gamgam stylenin orjinal dosyası var bnde projesi adam internete vermiş ordan midileri ritime altyapı olarak vericem yalnız tek sıkıntı synth seslerde porto kullanıyor ve pcde istedigin gibi ayarlıyabiliyorsun ama orgda istedigin gibi olmayyınca aynı tadı vermiyor.

hadi ya mesela roland bk5 sitesine girin görceksiniz ritmi çok beğendim sendeki nasıl olucak peki orhan?ikinizdende alalım bu ritimelri yapın bi güzellik yaa