• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 v1' de usb ye attığım midiler bozuk çıkıyo. Sesler bozuk .Nasıl düzeltebilirim

piyanistanbul

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
or700 v1' de usb ye attığım midiler bozuk çıkıyo. Sesler bozuk .Nasıl düzeltebilirim.. Yardımcı olursanız sevinirim abilerim.

Cevap: or700 v1' de usb ye attığım midiler bozuk çıkıyo. Sesler bozuk .Nasıl düzelteb

değişik orglar ile yapılan midiler senin orgunda böcek gıcırdamaları gibi sesler verir. Ya orguna uygun midiler bul indir yada mevcut midileri Convert edip yeniden düzenlemen gerek kolay gelsin iyi seneler,

Cevap: or700 v1' de usb ye attığım midiler bozuk çıkıyo. Sesler bozuk .Nasıl düzelteb

Sayın abi ben zaten or700 v1 midileri indirdim. ama komasız gibi geliyo sesler.

Birde şunları dene,

Kolay gelsin Saygılarımla,

Sayın abi ben zaten or700 v1 midileri indirdim. ama komasız gibi geliyo sesler.

Komasız ve alakasız seslerle geliyorsa transpoze tuşuyla bir alt sese veya bir üst sese sesleri dönüştürerek dene gerçek çalındıkları karar sesi tonunu yakalayınca düzeldiklerini göreceksin. Hayırlı seneler,