• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700,V1-v2, Tyros2-3-4 Soru Cevap

Cevap: OR700,V1-v2, Tyros2-3-4 Soru Cevap

salım abıden bir rıcam olacak pa55tr em varıdı satıp or 700 aldım rıtımlerı falan cok guzel yalınız pa55 tekı gıbı mesela rıtımler arasında varyasyon kopyalama oluyormu yanı bır 2-4 luk ritimden msl varysyon 1 deki drum veya perci başka bir 2-4 ün varyasyon 1 2 3 veya 4 üne kopyalama ımkanım ız varmı karma bir 2-4 yapmak istiyorum 10 sene korg la düğünlere gittim degişiklik olsun diye or700 aldım org cok güzel ama bir türlü cozemedım bıde drum kıt yuklenıyormu yada drum kıte gırıp kitlerle oynayabiliyormuyuz beni vede or700 e yenı gecen arkadaşları yardımcı olursanız sevinirim saygılar

var.style record bölümünde 2.sayfada assamble bölümünde kopyalamak istediğin ne ise mesela perc 1 onun yanına basıyorsun.ritmlerin bulunduğu sayfa açılıyor.buradan hangi ritmden perc 1 alacaksan o ritmi seçiyorsun işlem tamam.

kardeşım cok sagolasın teşekür ederim bı deneyım

super kardeşim ya vallaha super bir cıfteteli ayarladım or700 plustan vede or700v1 den karma yaptım or 700 de sagolasın verdiğin gilgi için sonsuz teşekürler

ŞU Kışlanın Kapısı 8/8 olduğunu daha senden duyuom 10/8 olmasın o çakma mütaitt :)

selam her kese ben yamaha or 700 aldim ama v2 plus degilmis megyer v2 plus programi yada ritimleri yukleye bilirmigim ? lutfen yardim

hayır yukleyemezsin drum kitler uymaz org v2 ise çogu ritimleri uyabilir v1 ise uymaz

Or 700 v2 oldugunu nerden anliyacam yeni aldim bilmiyorum

Salam.Qardaş,sənin yazdigin o funksiya Yamaha or700-də olmalidir.Hələ 20-il bundan əvvəl mən,Yamaha Psr2000-işlədirdim.Ona əsaslanaraq ,yaziram.Yamaha or700-cox funksiyali alətdir.Əsasən MULTİ PAD- işlənir.Korq kimi səslənir.

Hepinizin emeğine sağlık
Or700 v2 plus aldım davullar ne iyi ne de kötü
Seslerin sıralanışını değiştiremiyor olmamız da ayrıca eksiklik
sizlerden rican
Bas davul seti var mı paylaşabilir misiniz
Emeğinize sağlık

Bence dr salim. Veya başkası sadece halkı nasıl devamlı kandırıp para kazanalım derdinde v1.v2.v2 plus farklarına baktım la zurna ile edi zurna koyup adınada cip taktık diyerek para kazanmak tekel kendilerinde nasıl olsa hele ritim konusu ayrı bir dert niye insanlar ritim arıyor derseniz 4/4ritim halk yazıyor bir tane halk müziği çalamazsın 3ve4 varyasyonları na gelince yarış atına benzettiler böyle bir ritim anlayışını 40 yıllık müzik hayatımda görmedim soygunu bırakın adamakıllı bir kaç ses ve ritim yapın yok emo imiş memo imiş bize ne yamaha isen kullanıcı yı aptal yerine koymayın

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri