• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700 V2 Çiftetelli Demo- twona77

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
arkadaşlar genelde ben pop tarzı söyler vede çalarım ve genelde yayımladığım demolarda bu tarz ama genelde bu tarz çalışmalar birkaç arkadaşımızın dışında pekte ilgi görmüyor ne yazıkki, bende bu yüzden or700 v2 ile bir kaç piyasa demo yaptım ve birazda bunları yayımlamayı düşünüyorum, hem daha çok ilgi görecektir hemde or700 v2 yi merak edenler için faydalı olacaktır diye düşünüyorum. ben pek düğün çalmam ama elimden geldiği kadar çalmaya çalıştım, ilk demo: çiftetelli

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık güzel olmuş! Yalnız elektro sesleri pek iyi değil gibi geldi bana sanki v1 de daha iyidi. Sizin fikriniz nedir bu konuda?

ritimler şöyle biraz daha sert olsa süper olacakmış.çiftetellide darbuka,bateri ve atk sonunda vurulan zil sesinin kuvvetli olmasını severim.örneğin edip akbayramın müziklerindeki bateri çalış şeklini herzaman tercih ederim.güzel çalmışsınız.bence ritim haricinde gayet güzel.belki de kulaklığımdan sesi hatalı duymuş olabilirim.başarılarınızın devamını dilerim.saygılar....

ritimler şöyle biraz daha sert olsa süper olacakmış.çiftetellide darbuka,bateri ve atk sonunda vurulan zil sesinin kuvvetli olmasını severim.örneğin edip akbayramın müziklerindeki bateri çalış şeklini herzaman tercih ederim.güzel çalmışsınız.bence ritim haricinde gayet güzel.belki de kulaklığımdan sesi hatalı duymuş olabilirim.başarılarınızın devamını dilerim.saygılar....

Duyduğunu doğru fakat ;

Bu ritm org üzerinde böyle çıkmıyor..
Bende ilk dinlediğimde şaşırdım :) nedense Tiz Frekanslar çok önde ve tam aksine Bass'lar ise yumuşak kalmış..
Tabi ben böyle duydum :D

eline sağlık arkadaşım güzel olmuş.diğer arkadaşlarında fark ettiğigibi eksikliklerimizi tamamlayınca dahada ii olucak

paylaşım için teşekkürelr,,güzel bir demo

aynı ritimle bende calmaya calısmıstım.
Orgta eq ayarı yapmak lazım aslında.

v1, v2, yamaha, ritim, ses, bateri, bas, tiz... öyle yada böyle, bu ritimle ben uzunköprüde düğün çalarsam dayak yerim :D

yok ya orgta oyle cıkmıyor azıcık davulda eklemiştim ben ona daha iyi olmustu.
dayak yemezsin yaw :D