• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 v3 yapim ve maliyeti?

yalcin6

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Merhabalar. Or700 v2 plus a a2000 gibi emo usb ve wav dosyalarini okumasi icin yapilan islem nerede va maliyeti hakkinda bilgisinolan var midir? Birde hem emoyu hemde plus icin yapilmis setleri okutmak icin ( emo usb zarar gorememesi icin) or700 e cift usb takilir mi? Son soru olarak :) bu isleme değer mi? Ve Kimi or700 v3 a2000 den daha iyi sound veriyo diyor??

Cevap: Or700 v3 yapim ve maliyeti?

Yoksa or700 v2 plus devam mi :) farki tecrube etmis arkadaslardan cevap umuyorum, ev kullanicisiyim

Ben v3 kullandım, işlem artık yapılmıyor fakat arkadaşımızda satılık emo usb li plus, yani v3 var. Emo ve v2 plus bir arada gerçekten büyük bir güç ve zenginlik oluyor. Yamaha sound'unu seviyorsanız zevkle kullanacağınızı düşünüyorum. Usb çoğaltıcı aparatla 2 usb yi aynı anda kullanabilirsiniz. Ayrıca emo yu kullanmak için cihazı emo usb ile açmanız yeterli, cihaz açılınca usb yi çıkarıp herhangi bir usb takabilirsiniz. Emo sorunsuz çalışmaya devam edecektir.

VolkanB kardeşim bende Yamaha V1 var diyelim ki Emo Usb aldım bu alete takınca V3 Plus olur mu yani veya önce V2 Plus mu yapmak lazım ?

Muzaffer abi o şekilde olmuyor, v1 de olmaz v2 de olmaz. V3 olması için bazı modifikasyonlardan geçmesi lazım cihazın, o da artık yapılmıyor. V3 olunca cihaz bildiğin a2000 v2 plus oluyor tüm özellikleriyle. 64 mb ram, wav player recorder vs. Zaten v2plus dedigimiz şey or700 den bildiğimiz v2 plus. Yani emo usb ile olmuyor olay, ama v3 olunca 64 mb ram e kavuştuğun için emo usb alıp kullanabiliyorsun.

Muzaffer abi o şekilde olmuyor, v1 de olmaz v2 de olmaz. V3 olması için bazı modifikasyonlardan geçmesi lazım cihazın, o da artık yapılmıyor. V3 olunca cihaz bildiğin a2000 v2 plus oluyor tüm özellikleriyle. 64 mb ram, wav player recorder vs. Zaten v2plus dedigimiz şey or700 den bildiğimiz v2 plus. Yani emo usb ile olmuyor olay, ama v3 olunca 64 mb ram e kavuştuğun için emo usb alıp kullanabiliyorsun.
v2 ile v2 plus nasıl ayıracaz .kimisinin arkasında çıt çıt düğme var. bu konuları aydınlatırsanız cok seviniriz.

v2 plus ile v3 ü nasıl ayırt edecez .modifikasyonla takılan çiplere bakamayacağımıza göre.bakabileceğimiz yer ayıran 64 mb ram midir. a2000 usb nerden indirip deneyebiliriz

v2 plus ile v3 ü nasıl ayırt edecez .modifikasyonla takılan çiplere bakamayacağımıza göre.bakabileceğimiz yer ayıran 64 mb ram midir. a2000 usb nerden indirip deneyebiliriz
V3 expansion özelliği var. Ayrıca wav audio okuyor. (Can Başar)