• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 ve a2000 plus kullancılarına romanshow

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar ritim yazmayı bilmeyen yada zamanı olmayıp ugrasamayan arkadaslar ıcın ben bazı calısmalar yapıyorum . hee sole deyim bu konuda uzman degılım sımdı gelelim ... salim abinin videolarını izledim ritim yazma ile ilgili ve kendim bir ritim yazdım roman show diye ama sıfırdan degil diger ritimlerin kanallarını almayı ögrendim mesela yazdıgım ritimde belo pusu ritminin b varyasyonunu aldım kurtlar vadisi ritminin d varyasyonunu aldm roman show ritminin b varyasyonun aldım ve taylanının c varyasyonunu aldım ve ritim yaptım bass ch1 ch2 pad phr 1 2 hepsini istedigin gibi karıstırabılıorsun . daha once de ritimler yazmaya calısmıstım benım ıstedıgım tesekur almak felan degıl sadece yorumlarınızı beklerım bu ritimde b de bassları kendım yazdım a da standart kit e alkış ekledim geri kalanlarını karıstırdım deneyip yorum yazanlara sımdıden tesekurler üstadlar .... ( eger bunu isteyip yapamayan varsa bana varyasyonlarını karıstırmak ıstedıgı rıtımlerı soylesın ben yaparım burdan tekrar ona gonderırım zamanım oldukca hayırlı calısmalar ..

Ekli dosyalar

• ROMAN SHOVTRY.rar
    5.8 KB · Görülen: 107
Cevap: or700 ve a2000 plus kullancılarına romanshow

üstadlar mesela dikkat edin ritimlere a varyasyonu ve c varyasyonun daki ritim 1 ve 2 kısmınıda ayrı ayrı aldım normalde 2. kısımda davul yoktu davullu bir ritimden aldım bu paylastıgım ritim 4 ritmin karısımı ayrıca 2. kanallarıda sayarsak 6 ritim. yani burda demek istedigim salim abinin video izlenırse ıstedıgın sekılde rıtımler yaplır mukemmel seyler cıkıyıor or700 icin 1000 ritim varsa bu mixle yeni ritimler yapılır 2000 olur

benim burda tesekur almak gıbı bır amacım yok kac kısı bakmıs konuya bir yorum yok sizin yorumlarınıza gore kendımce bılgı alcaktım cıkarım yapcaktım neyse . tesekurler .

bende plus olmadıgı ıcın ılk calmada ıran ve khalıgı mı ne ıste o kıtlerle acıldı yalan oldı bıraz...) rhytım 1 e emo perc 1 atadım rhytım2 yede emo drum kıt 1 ı atadım ılgınc oldu ama fenada degıl ..e sımdı bu yolla ıntrı vs de ekleyebılıyormusun

akşama bakıp yazarım mehmet tşk ler

Mehmet üstad bu konuya mesela ben roman havası demosu var sanıp girdim, style paylaşımı olduğunu bilmiyordum. Konu doğru yerde, ama başlık biraz bana demo varmış havası uyandırdı..

Benim gibi böyle sanıp bu konua girenler ve bu sete ihtiyacı olmayanlar olabilir. Benim PA500TR'de işe yaramaz kanımca bu style.

Ama 18 kez de indirim olmuş, sana daha fazla görüş ve yorumla dönecektir arkadaşlar..

Moralimizi bozmadan paylaşımlara devam ;)

gideros evet istedigin ritme istedigin ritmin introsunu kesip ekleyebiliyorsun

bana göre cok guzel olmus eline saglık ustad

begenmene sevındım kardes gule gule kullan

senden bir reg istemistim mehmet ustadım ciftteteli ve rpman havalarında kullanabilecegimiz reg sesleri istiyorum daha öncede bu konuyu dile getirmiştim insallah yapma fırsatın olur simdiden tskler