• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700TR v2 Plus ayrıntıları:

Cevap: OR700TR v2 Plus ayrıntıları:

çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum can beyin

teşekkürler

can hocam merhabalar,

v2 de ekli olan tr club, clup halay, mix halay gibi 2-4, 4-4, vahde gibi çeşitli ritimler v2 plus işleminden sonra değişikliğe uğrayacak mı.? mevcut ritim ve seslerin haricinde bu veriler ek olarakmı yüklenecek..

bilgilendirmenizi rica ediyorum,
saygılar

bu saydığınız ritimler bozulmadı aynı şekilde kullanılıyor.
bu akşam toplam v2 plus sayısı 62 oldu ve gelenlerin büyük bölümü v2.
sahnede kullanıp bana telefon açanlar,sound çok değiştiğini söylüyorlar ve bilhassa yeni
ritimlerin eskilerden çok daha profesyonel olduğunu iddia ediyorlar.
bu kısmen yeni kitlerle alakalıdır ve Batuhan ve Salimin başarısıdır.kitleri de onlar oluşturdu.
75 euro aslında bu işin karşılığı değil ama v2 plus zaten kısmen v2 ben sadece fark ücreti talep ediyorum.bence önce test edin eğer içinize sinerse ve sahnede size yararlı olacağına inanırsanız bu işleme başvurun.mevcut v2 modelleri de bir çok arkadaşa fazlasıyla yetiyor.

bilgilendirmeniz için sağolasın hocam.. v2 plusta benim en çok dikkatimi çeken ediZurna oldu. v2 deki La zurna ile hemen hemen halay atmosferini yakalayabiliyordum fakat ediZurna demosunu dinlediğimde mutlaka bu değişimi yapmam gerektiğini düşünüyorum..

saygılar,

Selamünaleyküm Can Abi.Merak ettiğim bir konuyu size sormak istiyorum şöyle ki:Şu anda satışa sunulan v2 plus modelleri çin yapımımıdır?Ben bir siteden a300tr almıştım o made in chine idi.

Aleykümselam,

Hayır çin malı değil.
Yamaha endonezya fabrikasında üretiliyor.

emeğinize.yüreğinize sağlık.siz değerli üstadlar sayesinde ekmek yediğimizi hiçbir zaman unutmayalım.

perşembe günü istanbul a gittim v2 den v2 plus a geçiş yaptım can abiyle tanışma fırsatımda oldu alet gerçekten çok değişti teşekkürler can başar gerçekten soyisminize layık güzel işler başarmışsınız çalışmalarınızın devamını bekliyoruz ankaradan sevgiler ve saygılar sunuyorum

bu mıkrofon ozellıgı ne zaman cıkıcak bılgısı olan varmı