• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700TR -v2 PLUS'A BAKIN YA :) FENAAAA

Cevap: OR700TR -v2 PLUS'A BAKIN YA :) FENAAAA

frden slmlar hocam benim kimsenin gonderisine ihtiyacim yok sukur ama almamis olsaydin burda teneke fiyatlari tr ye gore cok ucuz ucuz fiyatdan alir yollaridk heheheh

burhan abi sen kayseriliydin demi.sizin orda eşeği boyayıp babasına at diye satarlarmışhehehehhe:D:D.o yüzden sen teneke desende kabulum hehehehe:D

hehe sende katildini ic savasa hehehe bana itimatina tskler yasarim hehehe

hocam biz yamahanin isminde degil kalitesine hayraniz dunya dahilinde tr disinda ama siz niye bukadar karsisiniz anlamadik belkide korgun patronu bile sizden daha ilimlidir ve biliyorki kalite konusunda yamahanin gerisinde ama siz anlasanizda ucsada oglak misali yapiyorsunuz asil bunu anlamak mimkun degil hehehe

hocam biz yamahanin isminde degil kalitesine hayraniz dunya dahilinde tr disinda ama siz niye bukadar karsisiniz anlamadik belkide korgun patronu bile sizden daha ilimlidir ve biliyorki kalite konusunda yamahanin gerisinde ama siz anlasanizda ucsada oglak misali yapiyorsunuz asil bunu anlamak mimkun degil hehehe

Ben yamahanın çaca, rhumba salsada iyi olduğunu tabiki biliyorum ve deklare de ediyorum ama kimse dinlemiyor. Zira bu ritim ve buna uygun bağlı sesleri bizde kullanan sayısı binde bir kişi var yok..Buralarda rastlamadım. Sizde korgun roman havasında iyi olduğunu kabullenin. Olsun bitsin...

arkadaşlar konu sapmış gidiyor.salim abiye katılıyorum ve şunu eklemek lazım bence or 700 v2 bence fiyatına göre süper bi alet bunu can başar salim batuh gibi isimlere borçlu.demişsinizki 800 daha iyi e iyi olacak tabi o yüzden de fiyatı daha pahalı bunu belirtmenize gerek yokki bunu 15 yaşındaki çocuk bile anlar.o yüzden lütfen markacılık yapmayın ben her iki aletide kullandım tek kelime ile paran varsa daha iyisini bulursun bu 2 marka içinmde geçerlidir.adam o aleti bulmuş ve onu kullanmış o an stüdyo da yanılmıyorsam mehmet doğdu stüdyosu ve yamaha için bazı çalışmalarıda mevcuttur zaten.albümde sağlam klavyecilerden murat şenpınar albümü bence dinlenmesi gereken bi albüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

frden slmlar arkadaslar bizim tartismamiz sade saka mahiyetinde kirici zaten bir soz gecmez vede gecemez yas ve saygi seviyesini asla ama tek rakibim renoda yasardi mustafa hocamda cikdi simdi 2 ye bir kaldim ama mucadeleye devam gelelim mustafa hocam senin cvp bolumune enazindan tebrik ederim yamahanin icinde de biyesler konuldugunu kabul ettin yani icinde ritim falan koymuslar diyosun oda iyi bir gelisme aslinda yamaha her konuda usdun sade romanlarda degil cunki korgun kendi roman yamaha ne yapsin heheeh isin aksiligi roman ritmini sade 70 milyon oynarken dedigin salsa caca rumba ritmini dunya oynuyor agirlik olarakda yamahayla oynuyor isde burasi beni cok uzuyo heheheeh

frden slmlar arkadaslar bizim tartismamiz sade saka mahiyetinde kirici zaten bir soz gecmez vede gecemez yas ve saygi seviyesini asla ama tek rakibim renoda yasardi mustafa hocamda cikdi simdi 2 ye bir kaldim ama mucadeleye devam gelelim mustafa hocam senin cvp bolumune enazindan tebrik ederim yamahanin icinde de biyesler konuldugunu kabul ettin yani icinde ritim falan koymuslar diyosun oda iyi bir gelisme aslinda yamaha her konuda usdun sade romanlarda degil cunki korgun kendi roman yamaha ne yapsin heheeh isin aksiligi roman ritmini sade 70 milyon oynarken dedigin salsa caca rumba ritmini dunya oynuyor agirlik olarakda yamahayla oynuyor isde burasi beni cok uzuyo heheheeh

ben artık yamaha korg roland ketron muhabbetlerine girmiyom..çünkü bu işten ekmek parasını kazanan, evinin rıskını bunlardan kazananlar olduğu için,oydu,buydu demiyom artık..işin içine rızık girince kendimi geri plana atarım..ha şunu sorarsan bana,sence hangisi daha iyi,ben kesinlikle yorum yapmam..sadece profilime bak derim,iyi olan orda yazıyor zaten hehehehehhe

aynen oyle yasar dedikya bizimki saka ve muhabbet olsun sitede konu olsun tabiki herkesin profilinde en kaliteli olani yaziyor nihayetinde frden slmlar

ben artık yamaha korg roland ketron muhabbetlerine girmiyom..çünkü bu işten ekmek parasını kazanan, evinin rıskını bunlardan kazananlar olduğu için,oydu,buydu demiyom artık..işin içine rızık girince kendimi geri plana atarım..ha şunu sorarsan bana,sence hangisi daha iyi,ben kesinlikle yorum yapmam..sadece profilime bak derim,iyi olan orda yazıyor zaten hehehehehhe

heheheytt yaşar abim bee :D 3x sana çok yakışıyor. Şukufe de bana ;)