• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5'mi OR700TR'mi

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Ticari amaçla kullanmayacağım. Eledim eledim sona yaklaştım. Bu noktada yorumlarınızı bekliyorum...2. el OR700V2 plus ile sıfır Bk5 arasında 500 lira civarında bir rakam oynayacak bk5 için değer mi.

Herkes bir kelime yazarsa çok mutlu olurum. Hangisi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BK5'mi OR700TR'mi

bu senin müzikal anlayışınla ilgili biraz 2. ellerde ikisinide aynı fiyata bulabilirsin... roland bk-5 ikinci elleri 1650tl ye kadar iniyor daha 6 ay olmadı çıkalı or 700 de o aralar olması lazım bence fırsatın olursa ikisinide bir incele derim sana öyle karar ver

bk5 derim
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bk5 in soundu ve sample ve drum kitler daha kaliteli özellik olarak or700 de biraz daha iyi ama sound ve ses daha önemli

Her zaman uzerinde ugrasilmis ve belli bir amac ve tecrube sonucu ortaya cikmis cihazlari tercih ederim. Pa55 buna iyİ bir ornekti mesela.

Or700 v1 versiyonu olmasına rağmen muhtemelen v2 olarak karşılaştırdınız. Bu da demek oluyorki V1 ile kıyaslayacak olsanız kesin bk5 diyorsunuz. Peki v1 ile arasında oluşacak 300 lira civarında fiyata degermi sizce. Özellik olarak az gibi geldi bk5.

ikinci el alacaksan bk-5 derim,yeni nesil bir cihaz ilerki zamanlarda dahada islenecek,ha korg gibi olurmu,olmaz ama az kullanilmis sahne gormemis bir cihaz alirsin,temiz,az kullanilmis or700 bulman zor,bulursun belki ama biraz zaman ayirman lazim,kendin karar vermen lazim,ban gore bk-5 tek eksigi ekranin cok kucuk olusu......ama kitler, sound ve sampleler or-700 den ustun(bu ayrintiyida degerlendir derim)

or 700 tabıkı kullanımı bırcok ozellıgı daha kolay vede daha pratık

dostum ne yap et or700TR V2 PLUS al... V1 sakın almaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!

Kafayı yiyeceğim :) Hangisini dinlesem o an "tamam ya bunu alıyorum" diyorum. :) 5 dakika önce or700 diyordum şimdi bk5'e döndüm sound'ları gerçekten harika. Tek aklıma takılan çok küçük bir cihaz ekranı çok küçük. Şöyle babayiğit bir alet değil :)
Ayrıca bk5'in pitchbend'ini istiyoruuum. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri