• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700TRv2 İstek Duyurusu Önemli

Halita1000

Moderatör
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 2 XXL
Merhaba Arkadaşlar,

Bu sistemi yapmamızın amacı isteklerdeki yaşanan sıkıntıdır.Bundan sonra yapılacak istekler aşşağıda linkini verdiğim sistemden yapılacaktır. Diğer istekler
dikkata alınmayacaktır.Ayrıca bu sistemde isteğinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.Eğer diğer aya ertelendiyse görebilirsiniz.Bu arada istekler için cihaz seri numarası yazma şartı getirilmiştir.Korgcu arkadaşların dalga geçmek amacıyla istek yaptıkları tespit edildi bunun önüne geçmek için bu şart konuldu.

ıyı bır dusunceeee desteklıyorummm

Açıklama için teşekkürler. Dalga geçmekle ellerine ne geçiyor anlamıyorum. Neyse bu tür önlemler iyi olmuş. Kolay gelsin.

Teşekkürler hocam isteğiniz ulaştı panelde görebiliyorum.

gerçekten yakışır bir davranış değil...

teşekkürler halit açıklaman için,ayrıca niye dalga geçmek amaçlı böyle bişey yapıyolarki evet bazı yönden iyiler ama x2 ritimleri sesleri ve bidünya seti kullanıp bu alet ii diyolar
herkasten bişi alıp karıştırıp birbirlerine set diye satıyolar buna bugün şahit oldum

bi sistemde emek hırsızlığına şart aslında
mesela sen seti yapıcan bi filaşa yada aklınıza gelen bişiye yüklicen sadece saın alan kendicihazında kullanıcak kopyalayamayacak

şunuda belirteyim v2 de şuan kullandığım ritimlere korgcular hasta oluyo ellerinde yok en azından izmitte

Arkadaşlar İstek yaparken şuna dikkat edelim ;

İstediğiniz ritmin MP3 Dosyasını yükleyin veya internetten dinleyebileceğimiz bir site varsa onun adresini yazın..
Bu tip örnekler veren kişilerin istekleri daha rahat yapılacaktır..

teşekkürler halit açıklaman için,ayrıca niye dalga geçmek amaçlı böyle bişey yapıyolarki evet bazı yönden iyiler ama x2 ritimleri sesleri ve bidünya seti kullanıp bu alet ii diyolar
herkasten bişi alıp karıştırıp birbirlerine set diye satıyolar buna bugün şahit oldum
şunuda belirteyim v2 de şuan kullandığım ritimlere korgcular hasta oluyo ellerinde yok en azından izmitte

Sana katılıyorum. X2 nin ritmlerini kullanıyorlar. Ayrıca bence sadece ritm değil, Yamaha' da ritmle eşlik sesleri biraraya gelince çok harika oluyor. Yoksa sade ritm bir şekilde hepsi birbirinin aynı sayılır. Böyle olunca da Yamaha' nın ses çıkışları çok harika. Benim sıkıntı çektiğim konu ses varyasyonları. Yirmi çeşit piyano sesi yapıyorsun ve ondan sonra da arkarkaya denediğinde hangisinin gerçek akustik piyanoya daha çok benzediğini net anlayamıyorsun. Son çaldığın sana sanki biraz daha gerçekciymiş gibi geliyor. Sağlıcakla kal.

hayırlı olsun arkadaşlar gercektende bazı arkadaşların sesini keser inatlaşmazlar hepimiz için hayırlı olsun tekrar SAYGILAR