• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700'ün Hafızasının Genişletilmesi Resimleri

Cevap: Or700'ün Hafızasının Genişletilmesi Resimleri

Yamaha OR700 versiyonlarına dışarıdan mikrofon bağlayabilmek için mixserle mümkün. arka tarafındaki AUX in girişlerine bağlayabilirsin. Ben mp3 çaları direkt olarak AUX in girişlerine bağladım kolonlardan ses alabiliyorsun.

özür ben resimleri göremiyorum

çok teşekkürler

Selam arkadaşlar...

USB belleğimi sıklıkla kaybettiğim ve orada burada unuttuğm için, or700ü dağıtıp, o kullandığım belleği içerisine yerleştirdim.

bilindiği gibi or700, birden fazla usb belleği destekleyebiliyor.

orgum şu anda dahili 2gb lik bir hafızaya sahip ve dışarıdan da veri alış-verişi için yine bir usb bellek kullanabiliyor.

usbhub.JPG

hubtomidi.JPG

Merhaba
İçine yerleştirmek derken, USB bir portun paralel çalışmayacağını bildiğim için soruyorum: İçerde extra bir Usb giriş mi var yoksa siz bir USB çoklayıcı mı kullandınız? Bu durumda orijinal çıkış portunun bağlantısını keserek veya varsa soketini çıkarıp bir çoklayıcıyı araya bağlayarakçıkış almak ve tabii ki bu çoklayıcının bir portuna içerde kalacak belleğimizi takmak ve diğer yuvalardan birini de dışa açılan yuvaya bağlamak gerekecek.

Bunları yazmamın sebebi elbette ki resimlerinizi görememkten kaynaklanıyor. Aletin içini de görmediğim için -henüz sökmedim- tahmin yürütmeye çalışıyorum. Sanırım aynı işlemi ben de deneyeceğim. Sizden ipucu yakalamaya çalışıyorum. Çünkü ne ile karşılaşacağımı tahmin ediyorum ama farklı bir şeyleri de atlamak istemem.

Bu arada Yamaha'nın kendi sitesinden indirilen USB driver ile host çıkışından bir yazıcı kablosuyla bilgisayara bağlanıp içerdeki Usb bellekle ilgili her işlemi yine PC'den yapabiliyoruz. Bu açıdan fikriniz çok güzel ve sistem tarafından da destekleniyor.