• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700'ün Beklenen Açıklaması (Or700V2-Plus)

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar...

Sn. Can Başar'ın geçtiğimiz günlerde yapacağı açıklamayı sizlere sunuyorum.

Bu açıklamayı, kendi ağzından öğrenmek, okumak isterdik ama, forumlardaki ileri geri yazılan yazı ve yorumlardan dolayı artık forum sitelerinde hiç bir bilgi ve haberi paylaşmama kararı aldı.

O, nezaman bir proje içerisine girse o andan itibaren o projeyi sabote etme girişimlerinde bulunuldu. Nezaman bir yapılmayanı yapsa, hemen tahrik edici ya da heves kırıcı yazılar yazıldı.

Ben, Sn. Can BAŞAR'ı yakından tanıyan biri olarak, bu saaten sonra o insanın aleyhinde yazı yazanı yetkim olduğu hangi site olursa olsun sorgusuz sualsiz banlayacağım. Bu konuda diğer moderatör arkadaşlar ve adminler de şahidim olsun.

OR700 - V2Plus Projesi

Bu proje, Or700'de yeni bir versiyon projesi yani V3 projesi değildir. V2 modelinin üzerine kurulmuş ses kapasitesi biraz daha genişletilmiş bir projedir.

Örneğin Or700, artık bir EdiZurna sesine sahiptir. Yepyeni Elektro ve yaylı seslerine sahiptir.

Proje şuandan itibaren tamamlanmış fakat testleri hala devam edilmektedir. Testler tamamlandığında (15.02.2011) ritim , ses, multipad vs... listesi ayrıntılı bir şekilde açıklanacaktır.

Batuh ve ben, zaten proje süresinde sizlere, genel nabzı ölçmek için Tyros3 demoları adı altında demolar sunduk. Sonucunda ise gelen yorumlar hep olumlu yöndeydi ve biz de çalışmalarımıza devam ettik... Bu demoları Tyros3 olarak yayınlamamızın sebebi ise, en başta da yazdığım gibi proje sessiz yürütülmek zorundaydı ve sabotajcılara renk verilmemeliydi.

Uzun lafın kısası yeni bir emek... V2plus herkese hayırlı olsun.

Buyrun sizlere OR700 V2 Plus Demoları :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: OR700'ün Beklenen Açıklaması (Or700V2-Plus)

Abi biliyordum böyle bir sürpriz yapacağini sizi kutluyorum böyle güzel çalişmalariniz ile bizim yüzümüz gülüyor başarili çalişmalarinizin devamini dilerim elinize emeğinize sağlik iyi ki varsiniz

eyvah eyvah...

Ch.

Vee beklenen cümleler.. Bende birkaç kelime katmak istiyorum

Bu proje iyileştirme adına yapılan bir çalışmadır ama benim fikrim iyileştirme ötesine geçmiştir..
Herkes biliyor ki bu sanal alemde çok şeyler yazılıp çizildi olumlu veya olumsuz.. Olumsuz şeyler eleştiri olması açısından değer kazanmayıp sadece 'karalama' ismini aldı ve tartışmalara dönüştü.. Şimdi soruyorum karalama yapıldıda ne oldu ? veya eleştiri hakkımızı kullanmayı bilmeyipte insanları yargılayacak seviyeye getirip sonuç ne oldu? Alın işte Can Başar'ı içimizden eksilttik.. ! Bu konu üzerine açıkcası tez bile yazarım ama ne kadar konuşsakkkk :)

Gelelim Projeye.. Yamaha kullanıcıları açısından iyi bir çalışma oldu ve demoları dinlediklerinde or700'ün ulaştığı sound'un farkına varacaklar..

Fazla söze gerek yok, sonuç ortada, sound burdayım diyor..

Yamaha Psr or700tr v2 Plus Herkese Hayırlısı Olsun..

Emeğe Saygı (Gecemiz Gündümüz Olan Emeğimize)

Salim abi hepsi çok harika tekrar kutluyorum sizi

batuh bey açıklamanız için teşekkürler. ben de yamaha kullanmasam da çalışmaları yakından takip ediyorum.

ancak;

or700 v2 demolarını tyros 3 adı altında yayınlamak çok büyük bir yanlış bence. iyi niyetinizi anlasamda bence yanlış. insanlar gerçekten yanlış yönlenebilir bu tutumunuz yüzünden.

saygılarımla.

BATUH BEY BİLGİLENDİRMENİZ VE EMEKLERİNİZ İÇİN SİZİ DE KUTLUYORUM.İLLEDE İNADINA NE OLURSA OLSUN YaMaHa...KISKANANLAR ÇATLASIN:)

batuh bey açıklamanız için teşekkürler. ben de yamaha kullanmasam da çalışmaları yakından takip ediyorum.

ancak;

or700 v2 demolarını tyros 3 adı altında yayınlamak çok büyük bir yanlış bence. iyi niyetinizi anlasamda bence yanlış. insanlar gerçekten yanlış yönlenebilir bu tutumunuz yüzünden.

saygılarımla.

İnsanlar yanlış yönlenemez çünkü tyros3 aldıklarında ya bana başvuracaklar ya da salime ;) Zaten aletin sıfırı satılmıyor ki türkiyede kimde varsa biliyoruz.. Doğru Bilgi ve Doğru Zamanlama yani bi sorun yok ;)

İnsanlar yanlış yönlenemez çünkü tyros3 aldıklarında ya bana başvuracaklar ya da salime ;) Zaten aletin sıfırı satılmıyor ki türkiyede kimde varsa biliyoruz.. Doğru Bilgi ve Doğru Zamanlama yani bi sorun yok ;)

haklısınız o zaman, bir sorun yok. teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar...

OR700 - V2Plus Projesi

Bu proje, Or700'de yeni bir versiyon projesi yani V3 projesi değildir. V2 modelinin üzerine kurulmuş ses kapasitesi biraz daha genişletilmiş bir projedir.

Örneğin Or700, artık bir EdiZurna sesine sahiptir. Yepyeni Elektro ve yaylı seslerine sahiptir.

Proje şuandan itibaren tamamlanmış fakat testleri hala devam edilmektedir. Testler tamamlandığında (15.02.2011) ritim , ses, multipad vs... listesi ayrıntılı bir şekilde açıklanacaktır.

Uzun lafın kısası yeni bir emek... V2plus herkese hayırlı olsun.

Can bey başta olmak üzere, Salim, Batuh ve emeği geçen herkese teşekkürler. Anlayamadığım küçük bir şey var. Sanırım V1' den V2'ye dönüştürme gibi bir proje değil bu, değil mi? Öyleyse, sadece sesleri, padleri yüklemeyle mi yapacağız yoksa nasıl olacak? Bunu biraz daha açık bir şekilde izah edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.