• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2 plus ile takas xd9 arıyorum çook temiz

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar xd9 arıyorum ama benim orgum gibi çok çok temiz arıyorum 16 mb olmasını istiyorum beniiö orgum v2 plus dışarı yüzü görmedi

Cevap: or700v2 plus ile takas xd9 arıyorum çook temiz

Mehmet kardeş neden x9 daha dusuk org or700 den

hocam dinledim cok hosuma gitti sesleri cok dogal geldi bana hem değişiklik olsun diye istedim yok olmazsa or700 e devam :):)

çok çok temizini zor bulursun üstadım çok uzaksın yakın olasan gel bak derim ya samsun nere sizin orası nere çok çok temizi ancak boyanmış bulursun onunda boyasının atması ne kadar sürer bilmem

Hocam xd9 un sound'u çok güzeldir. Or700 ve dünya para verilen bir çok cihazdan daha iyidir bana göre. Her türlü ritim ses vs. vardır ama seçenekler belirli bir yere kadardır. Yani üzerinde çalışma yapan kalmadığı için piyasada ne varsa odur. Ama dediğim gibi her türlü ritim ve alternatfileri mevcuttur. Eğer sürekli ritim ses değiştirme takıntısı yoksa, veya ritim yazıyorsanız çok memnun kalırsınız. Kullanımı alışma devresinden sonra çok pratiktir, emin olun. Sadece dediğiniz gibi temizini ve kasa temizliğinden önemlisi bakımı yapılmış sorunsuz bir cihaz bulmalısınız. Eğer batı tarzıda çalıyorsanız eşsiz ritimler, ataklar sizi bekliyor.

yaklaşık bir yıldır ketrondayım ....valla bu cihaz hakettiği yerde değil ...resmen katliam yapılmış ..bu cihazın hakkı yenmiş ..ilk başta kullanım zorluğu çektim ...hatta bir ara satışa koydum ..müşterisinide buldum ..ama son kez bir daha iyice düşündüm ,ve vazgeçtim...bu sefer orgun üzerine biraz daha düştüm..ve ne kadarda rahat ,ve kullanışlı olduğunu farkettim..şu anda onunla yatıp kalkıyorum diyebilirim:)

bana kalırsa or 700 v2 plus çok çok yeterli bi klavyedir birsürü üstad kaç aylar uğraştı ritimler paylaştı herşey mevcut klavyeni değiştirmenin bir anlamı yok xd9 da güzel bir klavye sesleri doğal olabilir ama bana kalırsa or700 çok daha üstün bir alet hemde daha yeni bir alet bildiğim kadarıylada xd9 da disket var or700 de ise usb yani flashı takıp keyfine bakmak varken niye disketlerle uğraşacaksın disket mi kaldı artık

usb ketronada takılıyor bir sorun yok yamahanın saundları çok sorun çaldığınız yere göre ayar yapmanız gerek mümkün değil ketron gibi soundları olsun ketrona kendiniz yazacaksınız ritimleri kendi kulağınaza göre kullanımı kolay bir cihaz sağlam cihaz piçbendi ömürlük kısacası gayet yeterli bir cihaz sadece elektro bağlama sesleri çok güzel değil ama olsun ben zaten elektro bağlama çalıyorum geri kalan herşeyi tesisatınıza ve size kalmış sx 3000 ler mesela xd9 dan ses çıkışları biraz zayıf ama kasası üstüne taş düşse kırılacak gibi değil çok sağlam güzel cihazlar sorunsuz cihazlar kısaca

tertemiz bi ketron satışa çıkmış. bi bak istersen çok güzel görünüyor

or700 ne kadar istiyorsun kardeşim..