• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2plus & a2000v2plus kullananlar edit bilen yardım...

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Arkadaşlar bir ritim var elimde or 700 de kullanıyordum a2000dede kullanmaya devam ediyorum onda aldığım zevki hiç bir ritimde alamıyorum ama diğer ritimlerden basları falan mı ne güçlü bend e tam bilmiyorum bu ince ayarları bilmiyorum ritim linkte indirp orjinalini bozmadan yaparsanız çok teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: or700v2plus & a2000v2plus kullananlar edit bilen yardım...

Cem şu an iş yerindeyim fakat sana tarif edeyim, kendin yaparsın. Ritmi aç ve çalıştır. Ekranın hemen solundaki mixin console tuşuna bas, ekranın altında ses sürgüleri çıkar, drum - perc - bass -cord1 cord2..... diye gider, bunları kulak zevkine göre ayarla, mesela davullar fazla önde olsun istersen, drum volümünü yükselt, bass az çıksındersem bası kıs, veya akumpanyaları kıs. Bunları ayarladıktan sonra, sol tarafta function tuşu var ona bas. sağ üstteki seçeneği seç, çıkan menüde song , styl, pad seçeneği vardır. Sen styl yani ritim seçeneğini seç. Çıkan sayfanın sağ tarafında save sekmesi görülür, onu seç ve ritmini ister üstüne ister usb ye editli olarak kaydet. Hadi Kolay gelsin....

Cevap: or700v2plus & a2000v2plus kullananlar edit bilen yardım...

Çok teşekkür ederim hemen deniycem...