• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
kıymetli hocalarım sizlere bir sorum olacak yaklaşık 15 gün kadar önce v1 klavyemi satmak zorunda kalmıştım ama şimdi yeniden v2 alacağım.benim merak ettiğim konu v1 ritimlerini v2 ye çevirtebilir miyiz.çünkü kullanacağım v1 seti de var düğünün ortasında orgu kapatıp v1 e çevirip tekrar başlamak da olmayacak.tek derdim bu v1 ritimlerini v2 ye editleyip v2 çipi ile beraber kullanabilme şansım varsa hafta başı v2 alacağım,saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sorun değil ;)
Kolayca Halledersin..Sadece Kit Değişikliği (BELKİ) Gerekebilir

İşin güzel tarafı hem V2 kullanıyorsun hem de V1' in herşeyini kullanıyorsun.

işte bu çok mükemmel çok sağolun klavyeyi aldığımda sizlerden tekrar yardım isteyeceğim çok sağolun...

İşin güzel tarafı hem V2 kullanıyorsun hem de V1' in herşeyini kullanıyorsun.

Ruhi abi v1 in bircok şeyini kullanırsın evet ama herşeyini kullanamazsın.

Zaten herşeyini kullansaydık v2 nin adıda v1 olurdu :D
anlamı kalmazdı. iyikide oyle degil hehe.

Ama soruyu soran arkadaş arapmixkit haric bircok ritmi çalıstırır.

kıymetli hocalarım sizlere bir sorum olacak yaklaşık 15 gün kadar önce v1 klavyemi satmak zorunda kalmıştım ama şimdi yeniden v2 alacağım.benim merak ettiğim konu v1 ritimlerini v2 ye çevirtebilir miyiz.çünkü kullanacağım v1 seti de var düğünün ortasında orgu kapatıp v1 e çevirip tekrar başlamak da olmayacak.tek derdim bu v1 ritimlerini v2 ye editleyip v2 çipi ile beraber kullanabilme şansım varsa hafta başı v2 alacağım,saygılar...

dostum, v2 olarak gelen kalvyeler hem v1 hem v2, yani eski v1 i kullanırken switch ile ister arap ister v1 olarak kullanıyorduk ya, şimdi switch in bir tarafıyla açınca alet v1 olarak açılıyor, switchi diğer tarafa getirdiğimzde de v2 olarak kullanabiliyorsun. yani v2 alınca yanında birde v1 sahibi oluyorsun, bunun dışında v2 açıkkende bir çok v1 ritimini kullanabilirsin ama hepsi uymayabiliyor...

Mehmeti tekrar or700 düşünmen güzel bir olay hayirlisi olur abim inşallahyadim lara herzaman açiktir or 700 cüler

Herkeze yardimlari ve düşünceleri için çok teşekküğr ediyorum.evet recep abi biliyorsun ki müziği birakmiştim ve v1 klavyemi satmiştim ama hayatima dair düşüncelerime dair bazi değişiklikler oldu artik v2 almaya hazir bir durumdayim.tabi ki or700 düşüncem çünkü yamaha farki var ton farki var sound farki var cihaza takiosun dynacord anfim var gibi.bizler vazgeçemeyiz yamahadan be recep abi...

Recep abi bu arada behringer pmp5000 cihazimi stk cihaz ile takas ettim haberin ola:))))))))