• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700v2

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
üstatlarim bugün yarin v2 alacağim ama bugün bir müzik markette kalvyeyi inceleme firsatim oldu.türk sesler klavyede oryanyel kanalinda ama tanitim videolarinda dinlediğim o güzel enstroman seslerini klavyede göremedim o sesler başka ses bankasinda olabilir mi?bir sorum daha olacak bu insan sesleri padlara atiliyor mu?ben klavyeyi incelerken öyle bir özellik göremedim.birde farkettiğim önemli bir nokta tuşelerin değişmesi ve daha orjinal ve hassa bir yapiya getirilmiş olmasi,yardimlarinizi bekliyorum,hayirli işleriniz olsun...

Yardimlarinizi bekliyorum...

hoca onlar dediğin gibi başka bir bankada alırken usb sini unutma onu orda doldurt okey ordada olabilir

Klavyeyi alirken usb de mi veriyorlar,ne demek istediğinizi anlamadim

usb vermiyorlar sen dükkana giderken usb al yanına. onu doldurt.
demolarda duydugun sesler her ritmin üzerindeki ots 1-2-3-4 sesleri olması gerek.
İnsan sesleri pad lere atılabiliyor. aletin icinde duydugun istedigin sesi pad e atabilirsin. bunun icin cihaz üzerinde multipad recorder kısmı var.

Umut hocam çok teşekkür ediyorum şimdi saha iyi anladim klavyeyi almak için adeta sabirsizlaniorum

usb vermiyorlar sen dükkana giderken usb al yanına. onu doldurt.
demolarda duydugun sesler her ritmin üzerindeki ots 1-2-3-4 sesleri olması gerek.
İnsan sesleri pad lere atılabiliyor. aletin icinde duydugun istedigin sesi pad e atabilirsin. bunun icin cihaz üzerinde multipad recorder kısmı var.

hoca aslında usb almaya gerek yok bazı yerler orgu alınca hediye veriyolar yanında.:)

o dinlediğin sesler hep işlenmiş sesler kardeş.elbette bulamassın o sesleri üzerindee.otslerde varsa onu bilmem.ama çoğu işlenmiş halde yapılmışl o kayıtlar.hayırlı olsun diyelim.

evet bende öyle olduğunu düşünüyorum