• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2plus 2/4 ritim

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 7K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
yamahaya gonul veren emegi gecen üstatlar sizlerden ricam dugunlerde kullanabılecegım guzel iki dörtluk ritimler malesef bu zamana kadar şöyle darbukalı baterili karısık guzel ritimlere rastlayamadım yanlıs anlasılmasın cok guzel emek harcanan eserler var ama 4 varyasyonu da oynatan şıkır şıkır ritimler güncellemelerde bunlara dikkat edılırse cok memnun olurum kendı sahsıma şimdiden tesekkurler

Cevap: or700v2plus 2/4 ritim

abi plus ın kendi internet sitesinden istek panelinden istedigin ritimin mp3 bul yolla sonra da sırası geldiği zaman yapılır. ama tam istediğin şarkıyı bul mp3 yolla. salim abi yardımcı olur sana.

4 kez yolladım ama bı sonuc alamadım kısmet beklıyoruz ben duguncuyum bana oynatacak rıtım lazım

bende bir tane ritimle multi pad var onu akşam ekleyim umarım işine yarar bakarsın

Rica etsem istek mp3 ünü tekrar yükleyebilirmisiniz.

en kısa zamanda tekrar mp3 olarak atcam
ilginize tesekkurler

HELAL mıstık dost..

bu çağrılara çok duyarlı bir arkadaşsın..

Harika bir 2-4 ve multi pad bol zilli baterili. yalnız balance style ayarını biraz düşürün ritimin çok fazla hoporlöre zarar verebilir. multi pad ise kaşık zil darbuka hepsi var umarım memnun olursunuz. istediğiniz bir ritim diye düşünüyürom. saygılar..

Ekli dosyalar

• HARİKA 2-4.rar
    18.7 KB · Görülen: 201

sıramı beklıyom
artık