• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2plus için set bilgisi lazım.

• Konbuyu başlatan ali abi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 1K

ali abi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektroakustik gitar ve yamaha psr a300tr
arkadaşlar (eski nickim akor.)org çalmayı bırakalı yaklaşık 10 sene olmuştur.şimdi tekrar 65 yaşından sonra evde hobi olarak çalmak için 2.el or700v2plus org aldım.içersinde oyunhavası bulunmayan 3-4,6-8,vahde,slow,2-4,pop,rumba,fantezi vb.ritimlerin ağırlıkta olduğu bir set tavsiye edebilir ve de paylaşır mısınız.saygılar.....

Merhabalar , bu ritimleri or 700 download bölümünden hepsini bilgisayara indirin. rar uzantılı olanlarını çıkartın. orda ismen begendiklerinizi bilgisayara takacağınız bir usb belleğe aktarın. Or 700 sanırım 4 gb dan fazla bellek kabul etmez. sonra o belleği orga takarak istediğiniz ritimleri çaldırabilirsiniz. SET diye birşey yüklemeye gerek yok. Beğendiğiniz ritimler durur, beğenmediklerinizi org üstünden veya usb bilgisayara takarak silebilirsiniz, çok kullandıklarınızı user sytle kopyalayabilirsiniz. KOlay gelsin...

bu linkteki konuları okuyarak, kullanma kılavuzlarına bakarak, arşivleri indirerek faydalanabilirsiniz.

üstad çok teşekkürler.evet sitedeki tüm set,ses ve ritimleri indirmiştim.8gb lık toshiba usb ye rar dan çıkararak beğendiklerimi yükleyip orga taktım.org usb yi kabul etti ancak yüklediklerimin hiç birini göstermedi.acaba laptopa bir yaılım filan mı yüklenmesi laım.örneğin yüklediğim ritimler boş kutu olarak görünyor.ama kb ları gösteriyor.....orgu aldığım arkadaş ta 8gb lık toshiba usb set vermişti.seti o kendi cihaında yüklemişti onda bir sorun olmuyor.beğenmediğim için ritim,ses yüklemek istiyorum yani.....o seti laptopta incelediğimde örneğin ritim sembolü gene boş kare kutu olarak görünüyor.....laptop vindovs 7,intelcore i7 HP.kafayı yiyecem be a......

yüklediğim miktar 6,30 mb.

Rica ederim akor hocam. Usb yi orgda formatlayıp bilgisayara takın, belki format 64 bit olduğu için görmüyordur. Genelde bir ritim boyutu 20 ile 50 kb arasındadır. Aynı klasöre çok ritm yüklemişseniz belki ondan görmemiştir. bilgisayarda usb flaş a yeni klasörler oluşturup adını beğendiğiniz ritimleri bu klasörlere atabilirsiniz . örneğin vahde klasörü, 7-8, tsm, thm gibi. Her bir klasöre 50 tane ritim atın, bir de öyle deneyin. Ben baktım klasör boyutu 500 kb bile olsa okuyor (s950 modeli).

bilgi için çok teşekkürler......