• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700V2plus Uyumlu ExtremeSet Part 1

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar....

Extreme Setin V2plusa uyarlanmış halinin ilk paketi hazırdır. Toplam 32 ritim ve 5 Reg bulunmaktadır. Geri kalan kısmı üzerinde hala çalışmaktayım.

Registrationler için User EFF gereklidir. O da paketin içinde mevcuttur ve nasıl yükleneceği de açıklanmıştır.

Plus'cılara hayırlı olsun...

NOT : Ritimlerde bazı introlara koma verilmesi gerekebilir. Ritimlere koma vermek için,

SCALE TUNE tuşuna basıp, ekranın sağ alt köşesindeki PART SELECT penceresindeki STYLE kutucuğunu işaretleyip panelden komalarınızı veriniz.

Ekli dosyalar

• EXTREME-PLUS.rar
    659.9 KB · Görülen: 434
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Or700V2plus Uyumlu ExtremeSet Part 1

1.) Emeklerine sağlık Salim.
2.) Nerdesin sen kaç gündür görünmüyosun ?
3.) Fidye için kaçırıldığını düşünmeye başladık acaba tlf.edip fidye istiycekler mi :D

teşekkürler salim abi emeklerin için saol

akşama denicem salim teşekkür ediyorum özzeellikle bateri 2/4 merak ediyorum...

teşekkürler salim bey

Agalar bu çalışmalardan sonra artık o kadar zor durumda kaldım ki anlatamam... Şu OR700'e PA80'deki gibi mikrofon takılabilme özelliği olsa, hemen Bir OR700 V2 Plus alacam ama yok :(

salim çok teşekkürler emeklerine sağlık allah yardımcın olsun.....

bu klavye öle her klavyeye benzemez mikrofon için çalışmalr var bildiğim kadarıyla yenilikjlere süprizlere açık olun çünkü... or700 v2 plus :)

1.) Emeklerine sağlık Salim.
2.) Nerdesin sen kaç gündür görünmüyosun ?
3.) Fidye için kaçırıldığını düşünmeye başladık acaba tlf.edip fidye istiycekler mi :D

hehehe :) korkmayın abi sapa sağlam ayaktayım sadece işlerim biraz yoğun pek fazla nete giremiyorum idare edin... Yaşar abiye de bunu iletirsen sevinirim :D