• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org arıyorum

• Konbuyu başlatan mhmt06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K
Cevap: Org arıyorum

Aleternatif çok önemli olan bütçen eğer sadece ritim yeter diyorsan a300 trv3 bile işini görür ritimleri iyidir artısı edi zurna bile var roland bk5 olabilir ikinci el alıcaksanda korg pa60 olabilir ama kart takılmış olandan al pa500tr işini görür micro klavye tavsiye etmem daha önce ben micro klayve kullandım sıkıntısı çok satarkende para etmeyebilir.

Yamaha or 700 v2 var kardeşim düşünürsen 1800 TL. istiyorum ben Eskişehir deyim .Ufak bir PPV.Cihaz çok temiz ben model yükselticem A 2000 düşünüyorum o sebepten satıyorum.

Yamaha or 700 v2 var kardeşim düşünürsen 1800 TL. istiyorum ben Eskişehir deyim .Ufak bir PPV.Cihaz çok temiz ben model yükselticem A 2000 düşünüyorum o sebepten satıyorum.

Aytek kardeş sağolasın, bizim orgcu pa80 bakalım diyor (temizini bulursak tabi). Ama senin orguda söylicem bakalım. Sıktı zaten karar verip bir org alamadım. Altı üstü güzel ritim istediğim, zilli davullu çarpmalı ama olmuşken iyisi olsun diyorlar, neyse bakalım olur inşallah. Sağolasın

Aytek kardeş sağolasın, bizim orgcu pa80 bakalım diyor (temizini bulursak tabi). Ama senin orguda söylicem bakalım. Sıktı zaten karar verip bir org alamadım. Altı üstü güzel ritim istediğim, zilli davullu çarpmalı ama olmuşken iyisi olsun diyorlar, neyse bakalım olur inşallah. Sağolasın

ŞÖYLE BİŞEY İŞİNİ GÖRÜR MÜ?