• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Dersleri , org dersi , org , özel org dersleri

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
Org Dersleri , org dersi , org , özel org dersleri

Bir müzik aleti çalmak insan zekasını geliştirir . Duygu dünyasını zenginleştirir . Bulunduğu ortamda ilgi odağı haline gelir ve herkesin sevgisini kazanır . Çevresinde aranan insan olur. Emin olun öğrenmek o kadar zor değil , yeter ki isteyip karar verin . Bilgisayar destekli metodumla ve 40 yıllık tecrübemle birebir özel ders alarak ORG yu çok kolay öğrenebilirsiniz…Benim hedefim her evde bir müzisyen . Bunu başarabilirsek Türkiye nin daha da yükselebileceğine candan inanıyorum. Haydi siz de ORG öğrenerek bu sanat kervanına katılın.
Tel: 0543 232 91 22 Taci. Email : oldpiyanist@hotmail.com

Cevap: Org Dersleri , org dersi , org , özel org dersleri

Tamam Cüneyt seni arkadaşlarıma ekledim. ordan görüşebiliriz

abicim bende ekledim. bende pa55tr var ama amatörüm. professıonal olmak ıstıyorum. halay falan çalıyorum ama daha iyi olmalı. daha güzel olmalı. ekledim sizi.

arkadaşım adam gibi öğreneceksen şu siteyi bul bana dua edersin ordaki uygulamaları ilk aşamadan itibaren dikkatli takip et site ingizce ama kendini sağlam geliştirirsin bizim zamanımızda yotu böyle şeyler site adı
aynen gir inşallah başarırsın

Arkadaşım bahsettiğin yerde türk makamları yok. Yada majör minör batı tarzı. Bize türk usulü lazım.

arkadaşım ben sana işi düzgün kuralına göre öğren diyorum ama sen illada alaylı olsun diyorsun peki seçim senin kolay gelsin