• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ORG DERSLERİ : Taci Hoca - 0543 232 91 22

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
Org çalmayı istiyorsanız mutlaka ders almalısınız. Ama bunu eski kalıplaşmış metotlarla yaparsanız hem zaman alır , hem de sıkılabilirsiniz. Ben her seviyedeki öğrencilere
çağdaş bir metot uygulayarak Orgu severek öğretiyorum . Org öğretme metodum hakında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Youtube ye Taci Baran yazarak ders videolarımdan bazılarını inceleyebilirsiniz. Eğer biraz Org biliyorsanız oradaki bazı şarkıların Org ta nasıl çalındığını gösteriyorum . İncelerseniz siz de oradaki şarkıları Org da çalmayı öğrenebilirsiniz .
Daha fazla bilgi için beni arayabilirsiniz . Taci BARAN - 0543 232 91 22

Cevap: ORG DERSLERİ : Taci Hoca - 0543 232 91 22

Burada bir şarkı videosu veriyorum.Biraz çalışırsanız eminim çalabilirsiniz.Bir oyun havası Kasap Havası nasıl çalınır .

Ucret ne kadar?

Sayın Kartol .Dersler öğrencinin evinde Haftada bir gün 1,5 saat .Ücretide 50 Tl.dir. Daha fazla bilgi için beni arayabilirsiniz. 0543 232 91 22 Taci Baran.

İkinci şarkımız Caddelerde Rüzgar Ogrta nasıl çalınır videosu .

Portofino Orgta nasıl çalınır videosu.

bizim burda denizlide sati 15 tlye ders veriyorlar sati 50 tlye dersmi olur

Sayın korbeyoglu .50 Tl. Bir saatlik değil 1.5 saatlik ders ücretidir. Aradaki fiyat farkına gelince şöyle söyleyeyim. Yüksek matamatik öğrenmek isteyen bir öğrencinin bir orta öğretim öğretmeninden ders alması ile bir profosörden ders alması arasındaki fark gibidir. İyi günler dilerim...

Orgta Nikah Masası nasıl çalınır videosu.

Sayın korbeyoglu .50 Tl. Bir saatlik değil 1.5 saatlik ders ücretidir. Aradaki fiyat farkına gelince şöyle söyleyeyim. Yüksek matamatik öğrenmek isteyen bir öğrencinin bir orta öğretim öğretmeninden ders alması ile bir profosörden ders alması arasındaki fark gibidir. İyi günler dilerim...

sayın körbeyoğlu ben bu yazıyı yeni gördüm ismim tangün altuncu ben taci hocadan ders aldım değerli kardeşim eğer müzige biraz sevgin varsa taci hoca bu enstrümanı bi kazmaya bile öğretebilir ben bunu gördüm verdiğin ücreti canıgönülden helal edersin bütün iş azim ve çalışmadan geçiyor ama profesöre denk gelmen gerekir taci hocada bu işin profudur saygılarımla