• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org hakkinda bilgiye ihtiyacim var

• Konbuyu başlatan emre46
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 4K
Cevap: Org hakkinda bilgiye ihtiyacim var

kesinlikle korg pa50sd

kesinlikle korg pa50sd

o kadar buyukmu fark ? kardes az para vermeyecegim vermisken yanlis birsey almayim diyorum yardimci olursaniz daha detayli sevinirim :)

vereceğin o paraya biz burda ikinci el bile alamıyoruz

vereceğin o paraya biz burda ikinci el bile alamıyoruz

550 euro ucuzmu yani PA 50sd icin ? beni ne kadar idare eder bu ? birde bu ritim ne midi ne anlamadim ?

midi org ile yapılmış hazır kayıtlar şarkı kayıtlarıdır.. tuşa basarsın org kendi kendine çalar sen üstüne okursun şarkıyı.. karoke gibi düşün.. ritim ise tuşa basarsın klavyeden de sen kendin şarkıyı çalarsın.. pa50 sana 5 sene rahat gider.

midi org ile yapılmış hazır kayıtlar şarkı kayıtlarıdır.. tuşa basarsın org kendi kendine çalar sen üstüne okursun şarkıyı.. karoke gibi düşün.. ritim ise tuşa basarsın klavyeden de sen kendin şarkıyı çalarsın.. pa50 sana 5 sene rahat gider.

allahina kurban senin sonunda biri cevap verdi soruma.
ama forumda hic pa50 sd kullanan gormedim ayrica ritmide yok ? hangileri uyumlu uyumsuz onu nasil bilirim.

yanlış bilgilendirmiş olmak istemiyorum ama sanırım pa80 in ritimlerini okuyor diye biliyorum. illaki kullananlar vardır.. cevap verenlerde olacaktır..

yanlış bilgilendirmiş olmak istemiyorum ama sanırım pa80 in ritimlerini okuyor diye biliyorum. illaki kullananlar vardır.. cevap verenlerde olacaktır..

sagol ritm acisindan performans kalite acisindan korg pa 50 sd yamaha ya gore daha iyi demi ? birde 21 yasima girecem sence ogrenmek icin gecmi ?

bu linkte biraz bilgi verilmiş istersen incele.. orgları karşılaştır. a300p dediğin neyse ondan daha iyi bi alet olduğu kesin ama yamaha dan iyi mi bilmem.. bilenler yardımcı olacaktır..

kafayi yiyecem dun almadim yamaha s650 nin fiyati tekrar 630 euro ya cikti.
Ikinci el Korg Pa 50 sd ye ritim konusunda bir sikinti olurmu ? forumda hic Pa 50 sd ritmi yok buna Pa 80 ritimleri uyarmi cunku bir tane ikinci el var temiz 350 euro ya en kotu ihtimal onu alayim diyorum ama turk ritimleri bulamam diye korkuyorum.