• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org için 19 parçanın doremi notası

Cevap: Org için 19 parçanın doremi notası

hani nerde göremedim kiiii :(

ya hayret bişi ama ya hevesle girios girmekle kalmayıp üye oluyos ama yok nota felan hayret bişi ya

Kardeş zamanla linkler kırılıyor,yapacağımız birşey yok.Sabırlı olursanız yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Buyur indirme Linki:
[URL=""http://gw8bank.com/express/]doremi_nota.rar[/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:

kırk yıl düşünsem aklıma böyle bişey gelmrez tam türk işi olmuş....

dostum iyi niyetli bir yaklaşımla çok büyük hata yapmışsınız...her türlü hinliği,cinliği bilen bir çok müzisyen arkadaşımız,teorikde olsa nota yazılımını öğrenmek için küçücük çabalara girişmiyorlarsa bırakın öyle kalsınlar.temel nota eğitimi 1 aylık süredir.ben bir günde bir çok insana hem notaların yerlerini hem sürelerini öğrettim...adam gibi bir gün bile bu işin temeline zaman ayırmayan insanlara ne yapılabilir ki.yine de çabanızı takdirle karşılıyorum.(bu arada bu yöntemle sadece melodi çalınır.armoni kesinlikle nota yazılımı ister...)sevgilerimle...

illa bir kulp bulaçaksınız ne var ben hiç nota bilmeden çalıyorm bir dinlemem kafi illa bir müzik için notamı lazım senindedelerin nota mı bildilerde aletleri çaldılar arkadaş insanlara yardımcı olur diye bir emek vermiş paylaşmış eleştireceğinize sizlerde birşeyler paylaşında insanlar yararlansın ayrıca nota bilgisi bir günde öğrenilmez boş yere sallamayın öğrenilende anca nota yerleri olur vuruş teknikleri filan olmaz gidin bakalım müzik kurslarına bir org ben çok yetenekliyim desen bile 3 yıl piyano 5 sürer haftalık 4 saat olmak üzere nasıl 1 günde öğretiyorsun helal olsun süpersin Kardeşim ellerine sağlık paylaşımın için sen takma kimseyi paylaşmaya devam paylaşan insan kendini aşmış insan gibi insan dır saygılar

kırk yıl düşünsem aklıma böyle bişey gelmrez tam türk işi olmuş....

Kardeş senin ihtiyacın olmayabilir.Ama başkalarının vardır.İhtiyaç vardır ki bu konu bu kadar görüntülenmiştir.Dalganı başka yerde geçsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

dostum tepkinizi anlıyorum...haksızda değilsiniz...müzik de çok iyi şeyler yapıp iyi yerlere gelen bir çok müzisyen nota bilmediğini söylüyor.ama şunu düşünmek gerekmez mi bu müzisyenlere stüdyolarda alt yapı hazırlayan kompozitörlerde mi nota bilmiyor?(yıldız tilbe-ozan doğulu örnek..)...41 yaşında müzikle uğraşıp da nota çalışmamanız sizin tasarrufunuzda...ama ben yerinizde olsam henüz yolun yarısındayken...nota da öğrenirim.resim de hatta bir yabancı dilde...bilirsiniz bugün nota çalışsanız 42 yaşında iyi bir notist olarak yolunuza devam edersiniz...sallama eleştirinize gelince;nezaket gereği ne cevap vereceğimi bilemiyorum...yine de beni uyardığınız için teşekkür ederim.bundan sonra sallamam.kaldı ki ben o arkadaşımızı paylaşımından dolayı takdir etmiştim.sadece yönteminin yanlış olduğunu ilettim o kadar...saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkürler

yok dosya indirilmiyor yardımcı olurmusunuz