• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org seçme yardimi

• Konbuyu başlatan omem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

omem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar org çalmaya yeni başlıyacağım ama ne alacağıma karar veremiyorum.bütçem sınırlı max 1500tl.ketron xd9, yamaha psr a1000tr ve a9000,roland e80 ve gw8, korg pa 50-55-60, gem wk8 ikinci el veya sıfır. daha çok türk sanat müziği, ilahi, türk halk müziği için kullanmayı düşünüyorum eğer öğrenebilirsem.

Cevap: Org seçme yardimi

Bende Bu İşlerde Daha Yeniyim Bir Abimiz Bana Yeni Başlayacağım İçin Yamaha A300 TR Yi Tavsiye Etmiştir..

1500 TL gibi bir limitin varsa ve de türk sanat müziği, ilahi, türk halk müziği için kullanmayı düşünüyorsan Yamaha Or700Tr V1 al. Yada biraz daha fark vererek Yamaha Or700Tr V2 yada Korg Pa80 tavsiye ederim.

15oo liraya temiz bir xd9 alabilirsen çok memnun kalırsın pa80 ile aynı ayarda bir alet kesinlikle türk müziği için süper alet birde plus 4 yükletirsen edi zurna değişik mey sesleri ney elektrolar bağlamalar keman yaylılar cümbüş diğer birçok zurna çok kaliteli şekilde kullanırsın drum kitlerde zaten çok güzel ayrıca aletin kullanımı çok kolay

roland E70 md şarkı yuklenıyormu, bıde kart okuyusu satılırmı ben aldım ama yokmus aldıgım yerde tesekkurller

ben roland gw-8 al derim, zaten her türlü müziği destekliyor artı alet yeni çıktı garantili usb bağlantısı var ve usb bellek okuyor hatta mp3 bile okuyor ben sana roland gw-8 öneririm... ilk başta karışık gelir ama çözdükçe org daha çok sevmeye başlarsın

arkadaşım bilmiyorum ama gw8 in hoparlörü yok herhalde. türk ritimleri özellikle ilahi, tsm için nasıl.ney, kanun, bağlama vs sesler nasıl.

ix300 verebilirim sana

sx3000 fiyat ne