• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org tavsiye ? Korg - Yamaha ?

• Konbuyu başlatan ggss
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 7K

ggss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar 400 veya 500 tl'lik bir bütçeye sahipim fakat karar veremedim çok profesyonel değilim bu işte yeni başladım casio marka ufak bi midi klavyem var onunla 3-5 bişeyler öğrendim öğrenmeye çalıştım bunu dahada geliştirmek istiyorum kendi çapımda.
Klavye fiyatları şu sıralar araştırmalarıma göre bir hayli düşük durumda.

Sizce ; Korg is40 ? Yamaha a300tr ? Roland G600 ?

Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz yada sizin beğendiğiniz ses ve rtimleri kaliteli olan orgları önerirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla.

Cevap: Org tavsiye ? Korg - Yamaha ?

Belirttiğiniz 3 org arasında A300Tr tercihim olurdu, temiz is40 ta işini görür
Hayırlısı olsun

Amacım kendi çapımda ilerlemek düğünlerde çalınan parçaları iyi yada kötü çıkarmak.Belkide bu işten ekmek bile yiyebilirim çünkü aşırı bir sempatizanlığım var orglara.

tabiki is40

is40 ı bulabilceğim bir fiyat mı peki ? şuan benim fiyat aralığıma göre roland g600 ve yamaha a300tr var :) is40 a pek bakma fırsatım olmadı ama 700 falan görmüşlüğüm oldu.

Hangi tarzda çaldığında önemli ben macuncuyum dersen g600 ama is40 da iş görür oda fena alet ..

Ben sadece klavye çalma becerimi ve istediğim bir çok parçayı çıkarabilcek bi org arıyorum iyi veya kötü farketmez kulağa hoş gelsin. A300TR daha cazip geliyor bana bir kaç videosuna falanda baktım.Oyun havalarını falan düzgünce çıkarabilcek bi org gibi duruyor şuanlık.

is40 için : tabiki o fiyata is40 bulabilirsem ne ala :)

Benim Gorusumde A300tr Den Yanadır Deneyerek Al Derim Bi Yondende Zevk Meselesidir

.
Değerli arkadaşım,
700-800 tl gibi bir rakama Yamaha A1000 al her türlü düğününü de yap eğlenceni de.
Bulabilirmiyim dersen arıyorom sayfasına teklifini yaz çıkar bence. 1 hafta önce 600 TL ye A1000 satmışlar sıkışıklıkta. Oysa o klavyeye 800 TL ye müşteri bulmuştum.

bence biraz daha koy ve A1000 tr al kardeşim...