• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

orga pislik atmayı bırakın artık.milletin kafasını karıştırmayın

• Konbuyu başlatan fthm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 3K

fthm

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
versiyon isteklerinde bulunduk güzel hoş adamlar sağolsun cevaplarını verdiler.hafıza yetersizliği nedeniyle isteklerimizi yapamıyorlarmış.gayet normal.çünkü kıyaslandığı orglara bir bakın önce.sıfırı 7500 lira.sonrandan program yükletiyon bilmem usb alıyon.oluyo 8000 lira.bu orgun fiyatı 2300 lira arkadaşlar lütfen mantıklı konuşalım.hangi markada var bu kadar destek söyler misiniz? sağolsunlar her türlü sıkıntıya cevap veriyorlar.artık orgu karalamayı bırakın yetinmeye bakın.orgu alacaklara kötü referans olmayın.ben topladım uğraştım sesleri ritmleri kendime göre ayarladım.sağolsun üstadlar her türlü paylaşımı yapmış.onları alıp toparladık bir şekilde org kullanılır hale geldi.beğenen kullanır beğenmeyen satar başka bir klavye alır. bu kadar basit

Cevap: orga pislik atmayı bırakın artık.milletin kafasını karıştırmayın

easy man easy...
Bunun için ayrı başlık açmana gerek yok; kimin "pislik" attığını düşünüyor isen mesajını alıntılayıp cevap verebilirsin.Genelde arkadaşlar firmadan isteklerini belirttiler,firmada buna sessiz kalmayıp gerekli açıklamayı yaptı.Bardağın dolu tarafını görüp sevinenler olduğu gibi boş tarafını görerek üzülenler de oldu.Bu gayet doğaldır.Forumlar paylaşım ve tartışma ortamlarıdır.

easy man easy...
Bunun için ayrı başlık açmana gerek yok; kimin "pislik" attığını düşünüyor isen mesajını alıntılayıp cevap verebilirsin.Genelde arkadaşlar firmadan isteklerini belirttiler,firmada buna sessiz kalmayıp gerekli açıklamayı yaptı.Bardağın dolu tarafını görüp sevinenler olduğu gibi boş tarafını görerek üzülenler de oldu.Bu gayet doğaldır.Forumlar paylaşım ve tartışma ortamlarıdır.

EVET bende bu yüzden konu açma gereği duydum..ben de gereksinim duyduğum konuyu söyledim gereken cevabı aldım.yazdıklarımı iyi oku anla ondan sonra yaz.sana sormayacağım konu açarken ok.

versiyon isteklerinde bulunduk güzel hoş adamlar sağolsun cevaplarını verdiler.hafıza yetersizliği nedeniyle isteklerimizi yapamıyorlarmış.gayet normal.çünkü kıyaslandığı orglara bir bakın önce.sıfırı 7500 lira.sonrandan program yükletiyon bilmem usb alıyon.oluyo 8000 lira.bu orgun fiyatı 2300 lira arkadaşlar lütfen mantıklı konuşalım.hangi markada var bu kadar destek söyler misiniz? sağolsunlar her türlü sıkıntıya cevap veriyorlar.artık orgu karalamayı bırakın yetinmeye bakın.orgu alacaklara kötü referans olmayın.ben topladım uğraştım sesleri ritmleri kendime göre ayarladım.sağolsun üstadlar her türlü paylaşımı yapmış.onları alıp toparladık bir şekilde org kullanılır hale geldi.beğenen kullanır beğenmeyen satar başka bir klavye alır. bu kadar basit

güncel.....

easy man easy...

Cok guzel bir yazi olmus.burasi forum sitesi herkes belli adap ve kurallar icinde dusunce ve isteklerini soyleyebilir.bundan daha dogal birsey yok.isteyen katilir isteyen katilmaz.kimsenin kimseyi zorladigii yok.roland turkiye sampleler yetersiz sample istiyorum.demolardaki gibi editli kaliteli olsun

Cok guzel bir yazi olmus.burasi forum sitesi herkes belli adap ve kurallar icinde dusunce ve isteklerini soyleyebilir.bundan daha dogal birsey yok.isteyen katilir isteyen katilmaz.kimsenin kimseyi zorladigii yok.roland turkiye sampleler yetersiz sample istiyorum.demolardaki gibi editli kaliteli olsun

anlama problemi yaşadığınızı düşünüyorum.yazdıklarım gayet açıklayıcı fakat nedense anlamıyor kimse.alet kral alet.beğenmeyen kullanmaz.bende sample istedm ama hafızası yokmuş denildi ben de kabullendim ve kullanmaya devam edeceğim.sen en iyisi sat x3 al onda biton sample var..

anlama problemi yaşadığınızı düşünüyorum.yazdıklarım gayet açıklayıcı fakat nedense anlamıyor kimse.alet kral alet.beğenmeyen kullanmaz.bende sample istedm ama hafızası yokmuş denildi ben de kabullendim ve kullanmaya devam edeceğim.sen en iyisi sat x3 al onda biton sample var..

Senin ne dusundugun benim icin onem arz etmiyor.sen aleti begenebilirsin ayrica ben begenmedigimi de soylemedim.yazimi iyi oku.tekrar yazayim senin icin diyorumki sitedeki sampleler iyi degil...demolardaki samplelerden istiyorummmmmmm.ayrica ister orgumu satarim istersem ustunde tepinirim.parasini ben verdim.birbaskasi degil.rolandin kimsenin avukatliginada ihtiyaci yok.benimde kimsenin aklina ihtiyacim yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Senin ne dusundugun benim icin onem arz etmiyor.sen aleti begenebilirsin ayrica ben begenmedigimi de soylemedim.yazimi iyi oku.tekrar yazayim senin icin diyorumki sitedeki sampleler iyi degil...demolardaki samplelerden istiyorummmmmmm.ayrica ister orgumu satarim istersem ustunde tepinirim.kimsenin aklina ihtiyacim yok.herkes ozgurdur

az önce tereddütte idim fakat şuan eminim :) anlama problemi yaşıyorsunuz sayın megaBOY54.hafızası yokmuş orgun HAFIZASI.sen banane banane ben sample istiyorum demeyi bırakırsan iyi edersin bence.yaşça büyüksün benden saygımı koruyorum lütfen konuyu açtığım yazıyı oku ondan sonra devam et konuşmana.

arkadasim performans sesin hafizayla ne alakasi var.flasha atip caliyoruz.sende anlama sorunu var.ayrica yasa hurmet ettigin icin tesekkur ederim

arkadasim performans sesin hafizayla ne alakasi var.flasha atip caliyoruz.sende anlama sorunu var.ayrica yasa hurmet ettigin icin tesekkur ederim

USB den nasıl sample okutmayı düşünüyorsun acaba ?

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri