• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orgu Pcye Bağlayabilirmiyiz?

Cevap: Orgu Pcye Bağlayabilirmiyiz?

kablo var bir ucu normal jak(org için)diğer ucu küçük jak(pc için).goldwawe yerine acoustica audio mixer kullanıcam.onda sınırsız ve kolay kayıtlar yapıyorum.bu işi sayende çözdüm yakın zamanda paylasırım yorumuna ihtiyacım olacak =)tesekkur ederım yardımın için.saygılarımla SERKAN

Bilgisayarının line in girişi varsa orgu oraya bağlarsan daha kaliteli ses elde edersin kayıt esnasında.
Birde orgun kulaklık çıkışından da alabilirsin ama orgun out çıkışından alırsan daha kaliteli ses elde edersin.
Kayıt programı olarak ta tufan54 arkadaşımızın tavsiye ettiği program gayet başarılı,
klavyeden kayıt işlemini bitirdikten sonra da ikinci bir kanala ses kaydını yaparsın.

bunu denicem tesekkur ederim irfan kardeşim

kablo var bir ucu normal jak(org için)diğer ucu küçük jak(pc için).goldwawe yerine acoustica audio mixer kullanıcam.onda sınırsız ve kolay kayıtlar yapıyorum.bu işi sayende çözdüm yakın zamanda paylasırım yorumuna ihtiyacım olacak =)tesekkur ederım yardımın için.saygılarımla SERKAN

Benim dediğim programla orkhestra kurabilirsin üst üste kanal kayıtlarıyla Hemde kullanımı çok basit bi program her zaman kayıtları orgun sesi kısıkken yap yoksa net ses alamazsın saygılar yardımcı olabildiysek ne mutlu.

yardımcı olmak ne kelıme harıkasınız yemın ederım.okumus ınsan degılım okuma yazmam yok ama heves işte.ben soyluyorum yegenım yazıyor.emegınız ıcın tesekkur ederım saygılarımla serkan

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri