• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orgun cıkıslarında dıp ses hısırtı cok fazla

Mısırlı Yavuz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama Cumbus Oud Keyboard Piano
Merhaba dostlar.klavyemın Out Potlarında Left Rıght her ıkısındede cok fazla dıp ses var.Pcye baglayınca cok yogun dıp gurultu ve hısırtı var.Bu sorunu nasıl hallederız Bılen varsa cok memnun olurum.

Cevap: Orgun cıkıslarında dıp ses hısırtı cok fazla

Kabloda sorun olabilir kendinmi yaptın kabloyu dişi girişlerde bolluk da hisirti yapar bir ihtimalde laptopa bagliyosan laptobun mikrafonun kayıt sesi yuksektedir oda hisirti yapar.

Merhaba dostlar.klavyemın Out Potlarında Left Rıght her ıkısındede cok fazla dıp ses var.Pcye baglayınca cok yogun dıp gurultu ve hısırtı var.Bu sorunu nasıl hallederız Bılen varsa cok memnun olurum.

aynısını bende yaşadım topraklama sorunu vardır

labtoba baglamada kullandıgın adaptor jacktan kaynaklanıyor olmalı
anfıde aynı sorunu yasıyorsanız kabloyu bı gozden gecırın
gene jacklarda sorun olabılır

bu konuda laptop la ilgili benimde sahnede bu problem basima gelmisti laptopun elektrik kablosunu fisten cikartinca düzelmisti zaten icindeki baterisi hemen hemen 5 saat dayaniyordu öyle sorunumu düzeltmistim

belki sizde bunu deneyerek bir sonuca varirsiniz

saygilarimla

bu konuda laptop la ilgili benimde sahnede bu problem basima gelmisti laptopun elektrik kablosunu fisten cikartinca düzelmisti zaten icindeki baterisi hemen hemen 5 saat dayaniyordu öyle sorunumu düzeltmistim

belki sizde bunu deneyerek bir sonuca varirsiniz

saygilarimla

Laptopun şarj adaptörünün fişinin topraklamalarına bant yapıştırarak prize takarsanız hışırtı seslerini keser...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri