• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orta seviye Synthesizer tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Orta seviye Synthesizer tavsiyesi

Tahmini bütçe belli olsaydı yardımcı olmak daha kolay olurdu. 400-500 TL, 700-1.000TL, 1.000-1.500 TL arası, önerilecek klavyeler tamamiyle değişiyor.

Hocam 700-1200 arası bakıyorum. 2. el mm6 ve triton le buldum. Sample yüklenebildiğinden triton le mm6'ya göre daha cazip geldi, ikiside fazla ağır olmayan cihazlar. Yanlız şöyle birşey duydum triton le 'ye sample yüklemek için ekstradan kart vs. almak gerekiyormuş bu doğru mu?

Beyler bu sample olayı bilgisayarda yaratılan seslerin klavyeye atılması mı oluyor ? zaten klavyelerde 500'le 1500 arası ses ve bunları birbirine karıştırmakla birlikte efektler verme özelliği varken sample gerekli midir sizce ?

Beyler bu sample olayı bilgisayarda yaratılan seslerin klavyeye atılması mı oluyor ? zaten klavyelerde 500'le 1500 arası ses ve bunları birbirine karıştırmakla birlikte efektler verme özelliği varken sample gerekli midir sizce ?

Hocam öncelikle o 1500 sesin zaten bir kısmı gm seti oluyor ki hemen hemen her klavyede aynı. Onun dışında atıyorum 3000 $ civarındaki kurzweil klavyede bulunan bir sesi o kadar para verip o cihaza sahip olmak yerine aynı sesi sample olarak yükleyip kullanabiliyorsun...

Şimdi daha iyi anladım Cevap için teşekkürler :)

Arkadaşlar triton le kullanan veya cihazı bilen kimse yokmu bir yardım edin lütfen sorulara...

abicim bende mm6 kullanıyorum pa80 ımle beraber hatta satmayı dusunuyorum alet tertemız korgtr sanırım ayrı bi board almak gerekıyor seslerın kalıcı olması ıcın ben syntı ıcın yamaha ya adım attım cokta mutluyum sıfır dip sesle cıhazları muhtesem...

Istanbul Taksimde Guney Ishani Antmuzik Magazasinda

Kurzweil Klavyelerini Dene sonra istedigin klavyeyi istedigin yerden al.

elimde roland juno di var setup değiştirecem...sıfır gibi faturasıda var 850 tl 0507 593 74 07

bende var setup değiştiricem...sıfır gibi...faturasıda mevcut...850 tl...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri