• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^'öyle sarhoş olsamki 'demo eklendi^^

abim çok şaşırdım. inan çokta sevindim. ağzına yüreğine sağlık. çokta güzel yorumlamışsın. sesine yüreğine sağlık. saygılar dilerim.

abim çok şaşırdım. inan çokta sevindim. ağzına yüreğine sağlık. çokta güzel yorumlamışsın. sesine yüreğine sağlık. saygılar dilerim.

site yenilenmeden önce ben bu altyapıyı dinlemiştim.. ve bende çok şaşırmıştım o zaman !bunu bu kadar güzel nasıl yapabildiniz diye ...okumak şimdi nasip oldu..ellerinize sağlık..

yok abim. öylesine takıldığım orjinalinden çok farklı bir yorumdu. beğendinize ve yorumlamanıza çok sevindim. teşekkür ederim.

yok abim. öylesine takıldığım orjinalinden çok farklı bir yorumdu. beğendinize ve yorumlamanıza çok sevindim. teşekkür ederim.

son zamanlarda dinlediğim en güzel altyapılardan biriydi ..bunlar bende ölene dek yaşayacaktır..

ne güzel düetler ortaya çıkmaya başladı.... windman 1981 arkadaşımız bu parçayı orjinal plağından iyi çalmış...sizde farklı ses tonunuzla renk katmışsınız...

ne güzel düetler ortaya çıkmaya başladı.... windman 1981 arkadaşımız bu parçayı orjinal plağından iyi çalmış...sizde farklı ses tonunuzla renk katmışsınız...

hocam bu ilkbahar çok renkli geçecek anlaşılan:)

Emeklerinize sağlık..