• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^'öyle sarhoş olsamki 'demo eklendi^^

hemso agzina saglik cok hos olmus cok romantik :))

değişik yorum bence dikkate alınması gereken bir çalışma... windman1981 ve yunus_53 sizi tebrik ediyorum...

değişik yorum bence dikkate alınması gereken bir çalışma... windman1981 ve yunus_53 sizi tebrik ediyorum...

nazık cümleleriniz için teşekkür ederim kadirbey kardeşim ...sağolun...sağlıcakla kalın inşallah.:):)

Basarilarinizin devamini dilerim.tesekkurler.

tempoya devam.

abim o gün butonum yok diye utandığıma yazamamıstım şimdi rahatca tesekürümüde ettim yorumumuda yazayım ali kardeşimin eline senin de sesne sağlık abim harika bir çalışma sevgi ile kalın herdaim abim...

Basarilarinizin devamini dilerim.tesekkurler.

tempoya devam.

sağolun levent hocam ..bu alibey kardeşimle ortak bir çalışmamızdı... alibeykardeşime ben buradan tekrar sevgilerimi iletiyorum.. allah parmaklarına zaval vermesin ...iyi bir müzisyen ...başarıları daim olur inşallah.

abim o gün butonum yok diye utandığıma yazamamıstım şimdi rahatca tesekürümüde ettim yorumumuda yazayım ali kardeşimin eline senin de sesne sağlık abim harika bir çalışma sevgi ile kalın herdaim abim...

sağol varol adem kardeşim ilgin için teşkkür ettim bende .sağlıcakla kal dostum.

çok başarılı bir çalışma olmuş..her ikinizede teşekkür ediyorum.başarılarınızın devamını dilerim..

İkinizin de emeklerine sağlık arkadaşlar. Gerçekten çok güzel bir işbirliği olmuş. Harika bir yapıt ortaya çıkmış. Paylaşım için teşekkürler.