• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Oyun havaları Demo bölümü üvey evlat mı :)

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Yeni birşeyler eklenmemiş acaba herkes genel demo bölümüne mi yükleme yapmış. Burada olanlarda da linkler ölmüş... Ben biraz hareketlendirdim konular up :)

Cevap: Oyun havaları Demo bölümü üvey evlat mı :)

bazı kesimlerden gelen tepkiler yüzünden şahsi olarak ben uzun olarak altyapı paylaşımı yapmıyorum,hani haksızda sayılmazlar..

bazı kesimlerden gelen tepkiler yüzünden şahsi olarak ben uzun olarak altyapı paylaşımı yapmıyorum,hani haksızda sayılmazlar..

Paylaşım'da sıkıntı yok'da oyun havaları kısmı hareketsiz kalmış.

biri diyo misketten nefret ediyom diğeri diyor çiftetelli duyunca sinirlerim zıplıyo öbürü halayı sevmiyo,tamam herkes herşeyi beğenecek dinleyecek diye bişey yokta adam bir oyun havası koyuyo koyduğuna pişman ediyolar,oyun havasını müzikten saymayanların havaları varya işte onların yüzündende biraz oyun havaları paylaşılmıyor,sevmezsen sevme kardeşimde adam paylaşım yapmış neden konusunda sevmediğini nefret ettiğini dile getiriyorsun ki,

daha önceleri bir kaç konuda gördüm böyle yorumlar yaptıklarını o yüzden de böyle yorum yaptım,sevmezsen konuya katılım yapmazsın olur biter ama yok bazıları ille konuya bişeyler yapıştıracaklar kısacası saygı yok,türk milletinin örfünde adedinde var oyun havaları,bir düğün nişan kına gecesi oyun havası olmazsa olmaz,hemde her yörenin değişik değişik oyun havaları var,
işte bu tarz yorumlardan dolayıda çok durgun oyun havaları bölümü,

biri diyo misketten nefret ediyom diğeri diyor çiftetelli duyunca sinirlerim zıplıyo öbürü halayı sevmiyo,tamam herkes herşeyi beğenecek dinleyecek diye bişey yokta adam bir oyun havası koyuyo koyduğuna pişman ediyolar,oyun havasını müzikten saymayanların havaları varya işte onların yüzündende biraz oyun havaları paylaşılmıyor,sevmezsen sevme kardeşimde adam paylaşım yapmış neden konusunda sevmediğini nefret ettiğini dile getiriyorsun ki,

daha önceleri bir kaç konuda gördüm böyle yorumlar yaptıklarını o yüzden de böyle yorum yaptım,sevmezsen konuya katılım yapmazsın olur biter ama yok bazıları ille konuya bişeyler yapıştıracaklar kısacası saygı yok,türk milletinin örfünde adedinde var oyun havaları,bir düğün nişan kına gecesi oyun havası olmazsa olmaz,hemde her yörenin değişik değişik oyun havaları var,
işte bu tarz yorumlardan dolayıda çok durgun oyun havaları bölümü,

Oyun havası paylaşımı görüyorum ama diğer tarafta yani bu bölüme koyulmuyor yanlış yere koyuluyor. Yanlış anlamayın ama madem öyle bu bölümün kapatılması daha doğru olur çünkü linklerin hepsi ölmüş. Oyun havası da olsa türküde olsa zaten diğer tarafta karışık paylaşıyorlar :)

sizi anlıyorum,
önceleri paylaşım çoktu,bunlar şu an paylaşım bile sayılmaz hocam,paylaşımlar durdu noktasına geldi,
yapılan paylaşımlarda sonuç hep şu oldu,ben daha iyi çalıyorum ayağına yapılan yorumlar,çok berbat çalımışsın kırıcı kırıcı yorumlar,önceden açılan bölümler slow olsun oyun havası olsun ne olursa olsun,her gün yeni yeni demolar paylaşılıyordu,dolu dolu oluyordu her yer,

sizi anlıyorumda biraz birilerine sitem etmek istedim,
bu arada paylaşımda sıkıntı yok demişsiniz.paylaşımda sıkıntı olmazmı hocam önceleri ne paylaşımlar vardı sanırım o paylaşımları görmediniz,

Ben başka bir noktaya fokus olmak için paylaşımda sıkıntı yok dedim. Bende ritim konusunda geçenlerde birşeyler yazmıştım. Bizim bk-5 ile ilgili hep oyun havası ritimleri var diye serzenişte bulunmuştum. Ama konu geneli kapsamıyor tabi bizim aletler için geçerli. Şimdi dedim madem bu kadar oyun havası ritmi yazılıyor bizim bk-5'e , bende oyun havası öğrenip çalayım dedim. Demo oyun havası bölümüne girdim olanların linkler ölmüş. Yine duvara tosladık yani :)

Tabi birkaç birşey vardı onları indirdim şimdilik onlar bana yeter zaten. :)

bence oyun havası demosu koyulmasın zaten. herkes koyuyor 30 dk lık demo farklı farklı şarkılar alt yapılar. kendi ekmeğimize kendimiz mani oluyoruz farkında değiliz.. sonra ne mi oluyor, koyuyor millet laptopu salona açıyor bu demoları çiftetellisi var halayı var oyun havası var herşey var, herşey var ama ortada piyanist yok.. o günkü yiyecek olduğumuz akşam eve götüreceğimiz ekmek yok oldu.. kendi fikrimdir kimsede beni yanlış anlamasın bence koyulmasın bu demolar.

bence oyun havası demosu koyulmasın zaten. herkes koyuyor 30 dk lık demo farklı farklı şarkılar alt yapılar. kendi ekmeğimize kendimiz mani oluyoruz farkında değiliz.. sonra ne mi oluyor, koyuyor millet laptopu salona açıyor bu demoları çiftetellisi var halayı var oyun havası var herşey var, herşey var ama ortada piyanist yok.. o günkü yiyecek olduğumuz akşam eve götüreceğimiz ekmek yok oldu.. kendi fikrimdir kimsede beni yanlış anlamasın bence koyulmasın bu demolar.

işte bu yüzden paylaşım yapmıyorum sanırım bundan sonrada yapmayacağım,demo ve set paylaşımı pek tabiki ama Md işi sona ermiştir benim için,saygılar...

Iyide o zaman demo bölümünü komple kaldırsınlar. Öyle şey olurmu türkü demosu arabesk demosu koyarım ama oyun havası demosu koymam şundan şundan dolayı. Yanlış anlamayın muhtemelen haklısınız. Ama sadece burası ile birşeyleri değiştirme şansı yok.

Ayrıca elinden pek birşey gelmeyip demo ve midi ile bu işi götüren varsa ben tebrik ederim. Cesaretinden dolayı :D